AFYONKARAHİSAR'DA 'GAZİ TİMİ' KURULDU

Afyonkarahisar'da vefat eden 66 yaşındaki malul gazi Jandarma Er Şemsettin Atacan, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesi üyeleri tarafından kurulan 'gazi timi' üyelerinin omuzlarında son yolculuğuna uğurlandı.

Devamı » 04 Temmuz 2022

GAZİ ŞEMSETTİN ATACAN, GAZİLERİN OMUZUNDA UĞURLANDI

Geçtiğimiz gün hayatını kaybeden Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesi yönetim kurulu üyesi 64 yaşındaki Malül Gazi J.Er Şemsettin Atacan, Şehit babasının fotoğrafını taşıdığı cenaze töreninde Gazi arkadaşlarının omuzlarında ebediyete uğurlandı.

Devamı » 04 Temmuz 2022

VALİMİZ GÖKMEN ÇİÇEK İLE GAZİLERİMİZİ VE ŞEHİT AİLEMİZİ ZİYARET ETTİK

Şehit ve gazi ailelerini yalnız bırakmayan, gerek makamında ağırlayan, gerekse ev ziyaretleri ile şehit ailelerimiz ve gazilerimizle sık sık bir araya gelen Vali Gökmen Çiçek, bugünkü programını da yine şehit ailesi ve gazilerimizin ailelerine ayırdı. Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ile Şehit Ailemiz ve Gazi Ailelerimizi Ziyaret Etti.

Devamı » 30 Mart 2022

ŞEHİT BABAMIZ MUSTAFA ALTINPINAR VEFAT ETTİ

Şehit Babamız Mustafa Altınpınar Vefat Etmiştir. 25.01.1987 Tarihinde Adana Pozantı'da Şehit Olan Sandıklı Ürküt Köyünden Şehit P.Er İbrahim Altınpınar'ın Babası Mustafa Altınpınar Bu Gün Tedavi Gördüğü Isparta Şehir Hastanesinde Vefat Etti. Cenazesi Yarın Öğle Namazına Müteakip Sandıklı Ürküt Köyünden Son Yolculuğuna Uğurlanacaktır. Başımız Sağ Olsun.

Devamı » 30 Mart 2022

ŞEHİDİMİZ ANNEMIZ ŞADİYE DEMİRAY SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

09.08.1993 Tarihinde Bingöl'de Görevli iken BTÖ Mensubu Teröristler ile Girdiği Silâhlı Çatışma Sonucu Şehit Olan Dinar Karahacılı Köyü Nüfusuna Kayıtlı Şehidimiz Şehit J.Asb.Kd.Çvş. Faruk DEMİRAY'ın Annesi Şadiye Demiray vefat etti.

Devamı » 30 Mart 2022

ŞEHİT ANNEMİZ ŞADİYE DEMİRAY VEFAT ETTİ

Acı kaybımız 09.08.1993 Tarihinde Bingöl'de Görevli iken BTÖ Mensubu Teröristler ile Girdiği Silâhlı Çatışma Sonucu Şehit Olan Dinar Karahacılı Köyü Nüfusuna Kayıtlı Şehidimiz Şehit J.Asb.Kd.Çvş. Faruk DEMİRAY'ın Annesi Şadiye DEMİRAY Bugün Denizli'de Tedavi Gördüğü Hastanede Vefat Etmiştir.

Devamı » 28 Mart 2022

BERAT KANDİLİMİZ MÜBAREK OLSUN

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, Berat Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Kumartaşlı, Berat Kandili'nin Müslümanların,

Devamı » 16 Mart 2022

GAZİMİZ İBRAHİN SAYININ ANNESİ FADİME SAYIN VEFAT ETTİ

Gazimizin ANNESİ Fadime SAYIN Bu Gün Vefat Etmiştir. Acı kaybımız 06-08-1981 tarihinde Adıyaman’da Askerlik Görevini yaparken Yaralanarak Malul Gazi olan Sandıklı İlçemiz Ürküt Köyü Nüfusuna Kayıtlı Malul Gazi J.Er İbrahim SAYIN ın annesi Fadime SAYIN 90 yaşında vefat etmiştir.

Devamı » 13 Mart 2022

BAŞKAN KUMARTAŞLI; ALLAH BİR DAHA BU MİLLETE İSTİKLAL MARŞI YAZDIRMASIN

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul Ve Yetimler Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Gazi İsmail Kumartaşlı, “12 Mart İstiklal Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü” dolayısıyla mesaj yayınladı.

Devamı » 13 Mart 2022

BAŞKAN KUMARTAŞLI: MİRAÇ KANDİLİMİZ KUTLU OLSUN

Üç ayların içindeki mübarek gün ve gecelerden olan Miraç Kandili münasebetiyle türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, bir mesaj yayınladı. Başkan Kumartaşlı, mesajında manevi gecelerin, insanlar arası dostluk ve kardeşliğin gelişmesinde büyük katkısı olduğunu vurguladı.

Devamı » 25 Şubat 2022

ŞEHİT AİLELERİMİZ VE GAZİLERİMİZE SİNEMALARDA % 50 İNDİRİM UYGULANIYOR

ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERE SİNEMALARDA % 50 İNDİRİM Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı 22 Ekim 2019 tarih ve 30926 Sayılı Resmi Gazete ile Şehit Aileleri ve Gazilere Sinemalarda % 50 İndirim sağlandığını duyurdu.

Devamı » 25 Şubat 2022