BAŞKAN İSMAİL KUMARTAŞLI: İSTİKLAL MARŞI ULUSUMUZUN ORTAK DEĞERİDİR

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul Ve Yetimler Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Gazi İsmail Kumartaşlı, “12 Mart İstiklal Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü” dolayısıyla mesaj yayınladı. İstiklal Marşı'nın bağımsızlık, özgürlük ve hakkaniyet ışığı ile milletimizin yolunu aydınlatmaya devam edeceğini belirten Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul Ve Yetimler Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Gazi İsmail Kumartaşlı, milletimizin özgürlük savaşında, millî ruhun uyanmasında ve bağımsızlık mücadelesine dönüşmesinde İstiklal Marşı'nın çok büyük katkısının olduğunu vurguladı.

Devamı » 13 Mart 2023

KUMARTAŞLI: BERAT KANDİLİMİZ KUTLU OLSUN

Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, Berat Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Kumartaşlı, Berat Kandili'nin Müslümanların, sınırsız af ve merhamet sahibi olan Yüce Allah'a sığınarak günahlardan arındıkları, ilahi lütuf ve bereketlere eriştikleri müstesna zaman dilimlerinden birisi olduğunu ifade etti.

Devamı » 06 Mart 2023

ŞEHİT BABAMIZ KAZIM TUNA VEFAT ETTİ

05.03.1992 Tarihinde Şehit Olan Erkmen Kasabası Nüfusuna Kayıtlı Şehit P.Onb. Kazım TUNA'nın Babası İhsan TUNA

Devamı » 06 Mart 2023

BAŞKAN KUMARTAŞLI: MİRAÇ KANDİLİMİZ ve CUMAMIZ KUTLU OLSUN

Üç ayların içindeki mübarek gün ve gecelerden olan Miraç Kandili münasebetiyle türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, bir mesaj yayınladı. Başkan Kumartaşlı, mesajında manevi gecelerin, insanlar arası dostluk ve kardeşliğin gelişmesinde büyük katkısı olduğunu vurguladı.

Devamı » 17 Şubat 2023

GAZİ ÜYEMİZ DURMUŞ ARI'NIN ANNESİ VEFAT ETTİ

22.06.1998 tarihinde, Hakkari / Çukurca'da Yaralanan Malul Gazi J.Er Durmuş ARI'nın annesi Eşe ARI (1939 doğumlu) 84 yaşında Tedavi gördüğü Afyonkarahisar Devlet Hastanesinde bu gün (13.02.2023 Pazartesi) yaşlılığa bağlı rahatsızlıktan dolayı Vefat etmiştir. Cenazesi bu gün Paşa Camiinde kılınacak öğle namazına müteakip Afyon Merkez Kozluca Köyünde defnedilecektir. Başımız Sağ Olsun

Devamı » 17 Şubat 2023

2023 YILI TÜTÜN İKRAMİYESİ / SGK EK ÖDEME MİKTARLARI AŞAĞIDAKİ ŞEKİLDE HESAPLANMIŞTIR.

Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından yayınlanan genelgeye göre memur maaş katsayısı 0.433684 olarak belirlendiğinden 2023 yılı tütün ikramiyeleri tahmini olarak Tablodaki gibi hesaplanmıştır.

Devamı » 21 Ocak 2023

2023 YILI FAİZSİZ KONUT KREDİSİ 396.000 TL OLARAK AÇIKLANDI

Toplu Konut İdaresi Tarafından Şehit Ailelerine, Harp ve Vazife Malulleri ile Dul ve Yetimlerine Açılacak Faizsiz Konut Kredisi Hakkında Yönetmelik’ te yer alan Kredinin Tutarı başlıklı 6. Maddesi gereği. Faizsiz Konut Kredisi miktarı 2023 yılı için 396,000 TL ( Üçyüz Doksan Altı Bin Türk Lirası) olarak belirlenmiştir.

Devamı » 04 Ocak 2023

2022 YILI İÇERSİNDE DİNAR TEMSİLCİLİĞİMİZİN HİZMET BİNASINI DEĞİŞTİRDİK.

Derneğimiz üyesi Şehit Ailelerimiz ve Gazilerimize daha iyi hizmet verebilmek için Derneğimiz Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Dinar Temsilciliğini Dİnar Belediye Başkanlığı içersinde yeni hizmet binasında açtık.

Devamı » 31 Aralık 2022

2022 YILI İÇERSİNDE SULTANDAĞI TEMSİLCİLİĞİNİN AÇILIŞINI YAPTIK.

Derneğimiz üyesi Şehit Ailelerimiz ve Gazilerimize daha iyi hizmet verebilmek için Derneğimiz Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Sultandağı Temsilciliğini Sultandağı Belediye Başkanlığı içersinde yeni hizmet binasında açtık.

Devamı » 31 Aralık 2022

SOSYAL GÜVENLİK KURUMUNUN ORTEZ PROTEZ ÖDEMELERİ İLE İLGİLİ GENELGESİ

Sosyal Güvenlik Kurumu Emekli Sandığı Genel Müdürlüğü Ortez / Protez Ödemeleri ile İlgili 30.11.2022 Tarih ve 2022/21 Sayıl Genelge Yayımlayarak Hangi Kanundan Hak Alan Malül Gazilerin Ortez Protez Ödemelerinin Yapılacağnı Güncelledi.

Devamı » 02 Aralık 2022