BAŞKAN BURCU KÖKSAL, KUMARTAŞLI VE ŞEHİT AİLESİNİ ZİYARET ETTİ

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burcu Köksal, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesi Başkanı İsmail Kumartaşlı ve ailesini evinde ziyaret ederek bayramlaştı

Devamı » 15 Nisan 2024

AFYONKARAHİSAR İKMAL VE GARNİZON KOMUTANI YÖNER, DERNEK BAŞKANIMIZ MALÜL GAZİ KUMARTAŞLI'NIN EVİNİ ZİYARET ETTİ

Afyonkarahisar İkmal ve Garnizon Komutanı Yöner, Dernek Başkanımız Malül Gazi Kumartaşlı'nın Evini Ziyaret Etti

Devamı » 15 Nisan 2024

BAŞKAN KUMARTAŞLI RAMAZAN BAYRAMI MESAJI YAYINLADI

Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul Ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, Ramazan Bayramı Dolayısıyla Bir Mesaj Yayımladı

Devamı » 15 Nisan 2024

ŞEHİT ANNEMİZ TESLİME ÇELİK VEFAT ETTİ

Şehit P. Uzm. Çvş. Ali ÇELİK'in Annesi Teslime ÇELİK Vefat Etmiştir

Devamı » 15 Nisan 2024

GAZİ ANNEMİZ KEZİBAN DEMİREL VEFAT ETTİ

Malül Gazi J. Çvş. Ekrem DEMİREL'in Annesi Keziban DEMİREL Annemiz Vefat Etmiştir

Devamı » 15 Nisan 2024

BAŞKAN KUMARTAŞLIDAN 14-20 NİSAN ŞEHİTLER HAFTASI İLE İLGİLİ BİLGİLENDİRME

Şehit ve Gazilerimiz Her daim kalbimizde…. Yılın birçok gün ve haftalarında düzenlenen Şehitler ve Gazileri anma günleri yapılan kanun değişikliği ile yılda iki güne indirilmiş, 24.08.2003 tarih ve 25209 Sayılı Resmî Gazete de de 18 Mart Şehitler Günü Ve 19 Eylül Gaziler Gününde Yapılacak Törenler Hakkında Yönetmelik ile sınırlandırılmıştır.

Devamı » 14 Nisan 2024

İGM BAŞKANI ÇOBAN MAKAM SAHİPLERİNE SESLENDİ: ÖNCELİĞİNİZ GAZİLERİMİZ VE ŞEHİT AİLELERİMİZ OLSUN

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesi Başkanı İsmail Kumartaşlı, beraberindeki şehit aileleri, gaziler ve yakınları ile birlikte İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban’ın görev süresi dolması sebebiyle veda ziyareti gerçekleştirdi. Ziyarette konuşan Çoban, makam sahiplerine seslenerek “Önceliğiniz gazilerimiz, şehit ailelerimiz, yakınları olsun. Onların derdiyle dertlenin. Onlar sizin dertlenmenizden daha fazlasını hak ediyorlar.” dedi.

Devamı » 01 Nisan 2024

AFYONLU BAKAN GÖKTAŞ ŞEHİT AİLESİNİ YALNIZ BIRAKMADI

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş Afyonkarahisar ziyaretleri kapsamında şehit Şükrü Karadirek’in ailesini ziyaret etti.

Devamı » 01 Nisan 2024

TBMM MİLLİ SAVUNMA KOMİSYONU BAŞKANI HULİSİ AKAR’A AFYON'DA ŞAŞIRTAN KARŞILAMA

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesi’ni ziyaret eden Türkiye Büyük Millet Meclisi Millî Savunma Komisyonu Başkanı ve AK Parti Milletvekili Hulusi Akar’ı Türkiye’de ilk kez gazilerden oluşan tören mangası esas duruşta karşıladı. Gazileri selamlayan Akar, Türkiye’de ilk kez böyle bir şey gördüğünü söyledi.

Devamı » 31 Mart 2024