Kıbrıs Cumhurbaşkanı Ersin TATAR Derneğimizi ziyaret etti.

KKTC Cumhurbaşkanı Ersin TATAR'ın Derneğimizi Ziyareti Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Ersin Tatar Derneğimizi Ziyaret Etti. Şehit Ailelerimiz ve Gazilerimiz ile Karşıladık.

Devamı » 29 Kasım 2023

ŞEHİT BABAMIZ TAHSİN ERDÖNMEZ VEFAT ETTİ

Dün Vefat Eden Şehit Babamız Tahsin ERDÖNMEZ'i Cuma Namazı Sonrası Şehit Babalarımız ve Gazilerimiz ile Afyonkarahisar Merkez Paşa Camiinden Alarak Sultandağı İlçemiz Karapınar Köyüne Dualar ile Gönderdik.

Devamı » 29 Kasım 2023

ALBAY YAĞAN’DAN KUMARTAŞLIYA DUYGU DOLU ZİYARET

‘ŞEHİT AİLELERİMİZ VE GAZİLERİMİZİN EMRİNDEYİM’ ŞEHİT SİLAH ARKADAŞININ FOTOĞRAFINI GÖRÜNCE DUYGULANDI İlimiz İl Jandarma Komutanlığına atanan ve geçtiğimiz günlerde görevine başlayan Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Tolga Yağan ilk ziyaretini Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesine yaptı.

Devamı » 03 Ekim 2023

BAKAN MAHİNUR GÖKTAŞ DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş ve Afyonkarahisar Valisi Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı , il protokol üyeleri ile birlikte Türkiye Harp Malülü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesini ve başkan kumartaşlı2yı ziyaret etti.

Devamı » 03 Ekim 2023