Hukuk Müşaviri

AVUKAT SERPİL ÖZTÜRK

Adres: Kızılırmak mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu caddesi No 38/18 Papatya Apt. Çankaya/ANKARA
Cep: 0505 573 07 12
Tel: 0312 229 11 67
Fax: 0312 229 11 68
Mail: avserpilozturk8@gmail.com

Avukat İnternet Sitesi

 

Başkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan Av. Serpil ÖZTÜRK Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Hukuk Müşavirliğini de yürütmekte olup Şehitlik ve Gazilikten kaynaklı tazminat davaları ile Vazife Malullüğü konulu davalarda uzman olarak danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktadır.

Askerlik vazifesi sırasında sağlık hizmetinin yeterli ve nitelikli işletilememesi nedeniyle vefat eden ya da malul hale gelen askerler ile ilgili emsal çalışmaları bulunan Öztürk, bu alanda kazandığı  davalar ile vazife malullüğü haklarına kavuşmak için uzun süre bekleyen askerlerimize ve ailelerine büyük destek vermektedir.

İdare Hukuku, Sağlık Hukuku, İş Hukuku, Sosyal Güvenlik Hukuku, Ticaret Hukuku ,Aile Hukuku, Ceza Hukuku alanında çalışmalarını sürdürmekte olan Serpil Öztürk özellikle Sağlık Hukuku alanında almış olduğu eğitim ve tecrübesiyle hekim ve hasta hakları, doktor ve hastanelerin sorumluluğu, doktor hatasından kaynaklı malpraktis davaları üzerine çalışmakta, olaya ilişkin ceza ve tazminat yargılama sürecini yürütmektedir.

İşçi ve işveren vekilliği yaptığı müvekkillerinin İş Hukukundan kaynaklı talepleri doğrultusunda gerekli hukuki süreci büyük bir titizlikle yürüten Öztürk, aynı zamanda Sosyal Güvenlik Hukuku’ndan kaynaklı tespit davaları üzerine uzmanlaşmıştır.

Afyonkarahisar Dernek Şube Başkanı olarak hiç bir zaman bizden desteğini esirgemeyen Av. Serpil ÖZTÜRK'e teşekkürlerimi sunarım. 

İsmail KUMARTAŞLI    
Malül Gazi P.Uzm.Çvş. 
Şube Başkanı