Şehidimiz Piyade Uzman Çavuş Kerim Üye Son Yolculuğuna Uğurlandı.

Bingöl'de terör örgütü tarafından önceden yola döşenmiş mayına basarak şehit olan Piyade Uzman Çavuş Kerim Üye, İmaret Camiinde kılınan cenaze namazının ardından yapılan dualarla son yolculuğuna uğurlandı.

Devamı » 25 Ağustos 2016

Şehit annesi: Söyleyin bana Kasım mı, Kerim mi?

BİNGÖL’deki Cehennem Ormanları bölgesinde bu sabah mayın patlaması sonrası şehit olan Piyade Uzman Çavuş Kerim Üye’nin acı haberi, Afyonkarahisar’daki evine ateş düşürdü. Diğer oğlu da vatani görevini yapan şehidin annesine ilk olarak çocuğunun yaralandığı haberi verildi. Anne Fatma Üye, bunun üzerine, \\

Devamı » 26 Ağustos 2016

Şehit polis Mehmet Dama toprağa verildi

Şırnakın Cizre İlçesi'nde PKK'lı teröristlerin bomba yüklü araçla düzenlediği saldırıda şehit olan 11 polisten 32 yaşındaki Mehmet Dama'nın cenazesi memleketi Afyonkarahisarda 15 bin kişinin katıldığı törenle toprağa verildi

Devamı » 28 Ağustos 2016

Şırnak Cizre şehidi Mehmet Dama’nın acı haberi Afyonkarahisar’a düştü

Şırnak’ın Cizre İlçesi’nde PKK’lı teröristlerin İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Çevik Kuvvet Şubesi binalarına yönelik bomba yüklü araçla düzenlediği saldırıda şehit olan 11 polisten 32 yaşındaki Mehmet Dama’nın acı haberi, Afyonkarahisar’daki ailesine ulaştı.

Devamı » 26 Ağustos 2016

ŞEHİDİMİZİ 20 BİN KİŞİ İLE SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK

BOLVADİN\'DE ŞEHİDİMİZE VEDA... ŞEHİT EŞİ SARILDIĞI KOCASININ TABUTUNDAN GÜÇLÜKLE UZAKLAŞTIRILDI

Devamı » 20 Ağustos 2016

MAHMUT KOÇAK VE İSMAİL KUMARTAŞLI ANKARA'DA ORTAK BASIN AÇIKLAMASI YAPTI

Alternatif Politikalar Merkezi Başkanı Mahmut Koçak ile Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, Ankara’da ortak bir açıklama yaptı.

Devamı » 23 Ağustos 2016