TÜM GAZİLERİMİZİN 19 EYLÜL GAZİLER GÜNÜ KUTLU OLSUN

19 Eylül Gaziler Günü dolayısı ile Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Malül Gazi P.Uzm.Çvş. İsmail KUMARTAŞLI bir kutlama mesajı yayımladı.

Devamı » 18 Eylül 2022

BAŞKAN KUMARTAŞLI CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN İLE GÖRÜŞTÜ

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Malül Gazi İsmail Kumartaşlı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’ın Afyonkarahisar ziyareti sırasında kendisi ile görüştü. Cumhurbaşkanımız Erdoğan Başkanımız ile yakından ilgilendi Kumartaşlı Şehit Aileleri ve Gaziler ile ilgili dosya takdim etti ve teşekkür etti.

Devamı » 05 Eylül 2022

2022-2023 EĞİTİM ÖĞRETİM DÖNEMİ SGK ŞEHİT ÇOCUKLARI / GAZİ ÇOCUKLARI EĞİTİM YARDIMLARI

DEĞERLİ ŞEHİT AİLELERİMİZ VE GAZİLERİMİZ. 2022-2023 EĞİTİM ÖĞRETİM DÖNEMİ ŞEHİT ÇOCUKLARI / GAZİ ÇOCUKLARI EĞİTİM YARDIMLARI EKİM AYININ İKİNCİ HAFTASINDA ÖDENİLECEĞİ TAHMİN EDİLMEKTEDİR.

Devamı » 05 Eylül 2022

MALÜL GAZİ P.UZM.ÇVŞ. BİLAL BALIK SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

26 yıl önce Kuzey Irak’ta yaralanarak gazi olan Malül Gazi P. Uzm. Çvş. Bilal Balık 51 yaşında vefat etti. Gazinin cenazesi bugün Çay Karacaören’de toprağa verildi.

Devamı » 08 Ağustos 2022

GAZİMİZ BİLAL BALIK VEFAT ETTİ

Çay Karacaören Kasabamız Nüfusuna Kayıtlı 10.04.1996 Tarihinde Kuzey Irak Kırsalında BTÖ Mensubu Teröristler ile Girdiği Silâhlı Çatışma Sonucu Malül Gazi Olan Malül Gazi P.Uzm.Çvş. Bilal BALIK Bu Gün Tedavi Gördüğü AFSÜ Araştırma Hastanesinde Vefat Etmiştir. Cenazesi Yarın (07.08.2022 Pazar) Öğlen Namazına Müteakip Çay Karacaören Kasabası Ulu Camiinden Son Yolculuğuna Uğurlanacaktır. Başımız Sağ Olsun.

Devamı » 08 Ağustos 2022

ŞEHİDİMİZ VAR AFYONKARAHİSAR 27.07.2022

Pençe Yıldırım Operasyonu'ndan acı haber: Piyade Sözleşmeli Er Cüneyt Taşyürek şehit oldu

Devamı » 27 Temmuz 2022

PENÇE KİLİT OPERASYONLARINDA BU GÜN BİR ASKERİMİZ YARALANDI.

Pençe Kilit Operasyonları Sürerken 07.07.2022 Perşembe Günü (Bu Gün) Saat: 08:10 Sıralarında Bölücü Terör Örgütü Mensubu Teröristler ile Çıkan Çatışma’da Afyonkarahisar Sinanpaşa, Ahmetpaşa, Kasabası Nüfusuna Kayıtlı P.Uzm.Çvş. Abdullah AKSOY Yaralanmıştır.

Devamı » 07 Temmuz 2022

GAZİ ŞEMSETTİN ATACAN, GAZİLERİN OMUZUNDA UĞURLANDI

Geçtiğimiz gün hayatını kaybeden Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesi yönetim kurulu üyesi 64 yaşındaki Malül Gazi J.Er Şemsettin Atacan, Şehit babasının fotoğrafını taşıdığı cenaze töreninde Gazi arkadaşlarının omuzlarında ebediyete uğurlandı.

Devamı » 04 Temmuz 2022

VALİMİZ GÖKMEN ÇİÇEK İLE GAZİLERİMİZİ VE ŞEHİT AİLEMİZİ ZİYARET ETTİK

Şehit ve gazi ailelerini yalnız bırakmayan, gerek makamında ağırlayan, gerekse ev ziyaretleri ile şehit ailelerimiz ve gazilerimizle sık sık bir araya gelen Vali Gökmen Çiçek, bugünkü programını da yine şehit ailesi ve gazilerimizin ailelerine ayırdı. Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ile Şehit Ailemiz ve Gazi Ailelerimizi Ziyaret Etti.

Devamı » 30 Mart 2022

ŞEHİT BABAMIZ MUSTAFA ALTINPINAR VEFAT ETTİ

Şehit Babamız Mustafa Altınpınar Vefat Etmiştir. 25.01.1987 Tarihinde Adana Pozantı'da Şehit Olan Sandıklı Ürküt Köyünden Şehit P.Er İbrahim Altınpınar'ın Babası Mustafa Altınpınar Bu Gün Tedavi Gördüğü Isparta Şehir Hastanesinde Vefat Etti. Cenazesi Yarın Öğle Namazına Müteakip Sandıklı Ürküt Köyünden Son Yolculuğuna Uğurlanacaktır. Başımız Sağ Olsun.

Devamı » 30 Mart 2022

ŞEHİDİMİZ ANNEMIZ ŞADİYE DEMİRAY SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

09.08.1993 Tarihinde Bingöl'de Görevli iken BTÖ Mensubu Teröristler ile Girdiği Silâhlı Çatışma Sonucu Şehit Olan Dinar Karahacılı Köyü Nüfusuna Kayıtlı Şehidimiz Şehit J.Asb.Kd.Çvş. Faruk DEMİRAY'ın Annesi Şadiye Demiray vefat etti.

Devamı » 30 Mart 2022