ASIN BAYRAKLARI!.. CADDELERİMİ, SOKAKLARIMIZ, MAHALLELERİMİZİ ŞANLI BAYRAĞIMIZLA

Afyonkarahisar İnternet Medyası Radyo ve Televizyonlar Derneği (AFİMED), ....

Devamı » 04 Eylül 2016

ACIMIZ BÜYÜK AMA GURURLUYUZ!.. AFYONKARAHİSAR, BİR GÜNDE İKİ ŞEHİT VERDİ

Afyonkarahisar, bir günde iki şehit vermenin acısını ve gururunu yaşıyor.

Devamı » 04 Eylül 2016

BİR GÜNDE İKİ ACI!.. AFYONKARAHİSAR'DAN BİR ŞEHİT DAHA VAR

Van'da Tendürek Dağında meydana gelen çatışmada Afyonkarahisar Sinanpaşa ilçesi Taşoluk nüfusuna kayıtlı Uzman Çavuş Yunus Emre Aral şehit oldu.

Devamı » 04 Eylül 2016

AFYONKARAHİSAR’A ŞEHİT ATEŞİ DÜŞTÜ

VAN ÇALDIRAN’DA BÖLÜCÜ TERÖR ÖRGÜTÜ ÜYELERİ İLE GİRİLEN SİLAHLI ÇATIŞMADA HAYATINI KAYBEDEN UZMAN ÇAVUŞ GÖKHAN ŞENGÜL'ÜN AFYONKARAHİSARLI OLDUĞU BELİRTİLİRKEN, ŞEHİDİN EŞİNİN İSE 7 AYLIK HAMİLE OLDUĞU KAYDEDİLDİ.

Devamı » 04 Eylül 2016

HAKKARİ VE VAN'DA ÇATIŞMA

Türk Hava Kuvvetlerince düzenlenen hava harekatında, bölgede tespit edilen 2 hedef ateş altına alınarak imha edildi. Çukurca'da çıkan çatışmada 1 asker şehit oldu, 6 asker yaralandı, 20 PKK'lı öldürüldü

Devamı » 04 Eylül 2016

30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlama & Tebrik Mesajı

Tarihimizin en önemli dönüm noktalarından birisi olan, milletimizin birlik ve beraberlik içinde verdiği onurlu ve kahramanca mücadelenin sonucunda kazanılmış 30 Ağustos Zaferi’nin 94’üncü yıldönümünü kutlamanın sonsuz heyecanı ve kıvancı içerisindeyiz.

Devamı » 30 Ağustos 2016

Şehidimiz Piyade Uzman Çavuş Kerim Üye Son Yolculuğuna Uğurlandı.

Bingöl'de terör örgütü tarafından önceden yola döşenmiş mayına basarak şehit olan Piyade Uzman Çavuş Kerim Üye, İmaret Camiinde kılınan cenaze namazının ardından yapılan dualarla son yolculuğuna uğurlandı.

Devamı » 25 Ağustos 2016

Şehit annesi: Söyleyin bana Kasım mı, Kerim mi?

BİNGÖL’deki Cehennem Ormanları bölgesinde bu sabah mayın patlaması sonrası şehit olan Piyade Uzman Çavuş Kerim Üye’nin acı haberi, Afyonkarahisar’daki evine ateş düşürdü. Diğer oğlu da vatani görevini yapan şehidin annesine ilk olarak çocuğunun yaralandığı haberi verildi. Anne Fatma Üye, bunun üzerine, \\

Devamı » 26 Ağustos 2016

Şehit polis Mehmet Dama toprağa verildi

Şırnakın Cizre İlçesi'nde PKK'lı teröristlerin bomba yüklü araçla düzenlediği saldırıda şehit olan 11 polisten 32 yaşındaki Mehmet Dama'nın cenazesi memleketi Afyonkarahisarda 15 bin kişinin katıldığı törenle toprağa verildi

Devamı » 28 Ağustos 2016

Şırnak Cizre şehidi Mehmet Dama’nın acı haberi Afyonkarahisar’a düştü

Şırnak’ın Cizre İlçesi’nde PKK’lı teröristlerin İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Çevik Kuvvet Şubesi binalarına yönelik bomba yüklü araçla düzenlediği saldırıda şehit olan 11 polisten 32 yaşındaki Mehmet Dama’nın acı haberi, Afyonkarahisar’daki ailesine ulaştı.

Devamı » 26 Ağustos 2016

ŞEHİDİMİZİ 20 BİN KİŞİ İLE SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK

BOLVADİN\'DE ŞEHİDİMİZE VEDA... ŞEHİT EŞİ SARILDIĞI KOCASININ TABUTUNDAN GÜÇLÜKLE UZAKLAŞTIRILDI

Devamı » 20 Ağustos 2016

MAHMUT KOÇAK VE İSMAİL KUMARTAŞLI ANKARA'DA ORTAK BASIN AÇIKLAMASI YAPTI

Alternatif Politikalar Merkezi Başkanı Mahmut Koçak ile Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, Ankara’da ortak bir açıklama yaptı.

Devamı » 23 Ağustos 2016