ŞEHİT BABAMIZ NURETTİN AYDOĞDU VEFAT ETTİ

Admin 13 Şubat 2022 Dernek Haber 166 -A+
Şehit Babamız Nurettin AYDOĞDU Bu Gün Vefat Etmiştir. Acı kaybımız 19-01-1985 tarihinde Ankara’da Askerlik Görevini yaparken Şehit olan Şehit J.Onb. Arif AYDOĞDU nun babası Şehit babamız Nurettin AYDOĞDU bu gün Kovit tedavisi gördüğü özel hastanede vefat etmiştir. Cenazesi bu gün (13-02-2022 Pazar ) Öğlen Namazına Müteakip Susuz Kasabasında Defnedilmiştir. Başımız Sağ Olsun.
Resmi büyütmek için üzerini tıklayın...

ŞEHİT BABAMIZ NURETTİN AYDOĞDU VEFAT ETTİ

Şehit Babamız Nurettin AYDOĞDU Bu Gün Vefat Etmiştir.

Acı kaybımız 19-01-1985 tarihinde Ankara’da Askerlik Görevini yaparken Şehit olan Şehit J.Onb. Arif AYDOĞDU nun babası Şehit babamız Nurettin AYDOĞDU bu gün Kovit tedavisi gördüğü özel hastanede vefat etmiştir. Cenazesi bu gün (13-02-2022 Pazar ) Öğlen Namazına Müteakip Susuz Kasabasında Defnedilmiştir. Başımız Sağ Olsun.

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul Ve Yetimler Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail KUMARTAŞLI yaptığı açıklamada” Şehit babamızı kaybettik acımız çok büyük Allah bizlere ve ailemize sabır versin. Merhuma yüce Allah’tan rahmet, geride kalan akraba, dost ve yakınlarına baş sağlığı dileriz” dedi.

Whatsapp'ta Paylaş