ŞEHİT ANNEMİZ ŞADİYE DEMİRAY VEFAT ETTİ

Admin 28 Mart 2022 Dernek Haber 424 -A+
Acı kaybımız 09.08.1993 Tarihinde Bingöl'de Görevli iken BTÖ Mensubu Teröristler ile Girdiği Silâhlı Çatışma Sonucu Şehit Olan Dinar Karahacılı Köyü Nüfusuna Kayıtlı Şehidimiz Şehit J.Asb.Kd.Çvş. Faruk DEMİRAY'ın Annesi Şadiye DEMİRAY Bugün Denizli'de Tedavi Gördüğü Hastanede Vefat Etmiştir.
Resmi büyütmek için üzerini tıklayın...

ŞEHİT ANNEMİZ ŞADİYE DEMİRAY VEFAT ETTİ

Şehit Annemiz Şadiye DEMİRAY Vefat Etmiştir.

Acı kaybımız 09.08.1993 Tarihinde Bingöl'de Görevli iken BTÖ Mensubu Teröristler ile Girdiği Silâhlı Çatışma Sonucu Şehit Olan Dinar Karahacılı Köyü Nüfusuna Kayıtlı Şehidimiz Şehit J.Asb.Kd.Çvş. Faruk DEMİRAY'ın Annesi Şadiye DEMİRAY Bugün Denizli'de Tedavi Gördüğü Hastanede Vefat Etmiştir. Cenazesi Yarın (29.03.2022 Salı) Öğle Namazına Müteakip Dinar Karahacılı Köyünden Son Yolculuğuna Uğurlanacaktır. Başımız Sağ Olsun.

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul Ve Yetimler Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail KUMARTAŞLI yaptığı açıklamada” Şehit annemizi kaybettik acımız çok büyük Allah bizlere ve ailemize sabır versin. Merhume’ye yüce Allah’tan rahmet, geride kalan akraba, dost ve yakınlarına baş sağlığı dileriz” dedi.

Whatsapp'ta Paylaş