Şehidimiz Piyade Uzman Çavuş Kerim Üye Son Yolculuğuna Uğurlandı.

Admin 25 Ağustos 2016 Şehit Haber 1954 -A+
Bingöl'de terör örgütü tarafından önceden yola döşenmiş mayına basarak şehit olan Piyade Uzman Çavuş Kerim Üye, İmaret Camiinde kılınan cenaze namazının ardından yapılan dualarla son yolculuğuna uğurlandı.
Resmi büyütmek için üzerini tıklayın...
Törene, şehidimizin yakınlarının yanı sıra Orman ve Su İşleri Bakanımız Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Valimiz Aziz Yıldırım, Milletvekilleri Burcu Köksal, Ali Özkaya, Hatice Dudu Özkal ve Mehmet Parsak ile İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğg. Şahin Kılıçaslan, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Solak, Vali Yardımcıları Ahmet Ali Barış, Adem Uslu, Erhan Günay, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Orhan Sırma, İl Emniyet Müdürü İbrahim Özel, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı,  askeri erkân, il müdürleri, siyasi partilerin temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
 
Piyade Uzman Çavuş Kerim Üye’nincenaze namazı öncesinde Orman ve Su İşleri Bakanımız Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Valimiz Aziz Yıldırım ile birlikte şehidimizin annesi, babası ve yakınlarına başsağlığı dilediler.
 
Piyade Uzman Çavuş Kerim Üye’nincenaze töreninde ilk olarak özgeçmişi okundu. Daha sonra İl Müftümüz Şükrü Kabukçu tarafından kıldırılan cenaze namazının ardından, Piyade Uzman Çavuş Kerim Üye’nin naaşı törene katılanların omuzlarında tekbir getirilerek kent merkezindeki Hava Şehitliğine  defnedildi.
Whatsapp'ta Paylaş