ŞEHİT İBRAHİM ÇETİN DUALARLA ANILDI

Admin 13 Nisan 2019 Dernek Haber 134 -A+
24-03-2018 tarihinde Batman / Hasankeyf kırsalında şehit edilen Şehit Uzm.J.Çvş. İbrahim Çetin şehadetinin 1 nci yılında ailesi tarafından dualar ve yemek ikramı ile anıldı.
Resmi büyütmek için üzerini tıklayın...

ŞEHİT İBRAHİM ÇETİN DUALARLA ANILDI

24-03-2018 tarihinde Batman / Hasankeyf  kırsalında şehit edilen Şehit  Uzm.J.Çvş. İbrahim Çetin şehadetinin 1 nci yılında ailesi tarafından dualar ve yemek ikramı ile anıldı.

Programa İlçe Kaymakamı Eflatun Can Tortop, Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Çalışma Aile Sosyal Politikalar İl Md. Zekai İnan, İl Şehit Gazi Şb. Müdürü Veysi Demir, İlçe Emniyet Müdürü, Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul Ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail KUMARTAŞLI, ilçe protokolü,birim müdürleri ve çok sayıda ilçe halkı katıldı.

Okunan Yasin-i Şerif ve Hatim Duasından Sonra Konuşma Yapan Başkan Kumartaşlı  “Tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Yüce Mevlamız Kuran-ı Kerim’de: ‘Allah Yolunda Ölenlere Ölüler Demeyiniz Onlar Rableri Katında Diridirler Ama Siz Bunu Görmezsiniz‘ buyuruyor. İnşallah birlik beraberlik içerisinde yaşamayı Rabbimiz bize Nasip eder.” diyerek sözlerini tamamladı.

Şehidimizin ailesi programa katılım saplayan tüm protokol ve halka teşekkür etti.

Whatsapp'ta Paylaş

Yorumlar