KUMARTAŞLI İLİMİZİ TEMSİL EDİYOR

Admin 22 Eylül 2019 Dernek Haber 277 -A+
Kumartaşlı, ilimizi temsil ediyor 19 Eylül Gaziler günü nedeniyle Ankara’da düzenlenen ‘Gaziler Günü’ programı devam ediyor.
Resmi büyütmek için üzerini tıklayın...

Kumartaşlı, ilimizi temsil ediyor
19 Eylül Gaziler günü nedeniyle Ankara’da düzenlenen ‘Gaziler Günü’ programı devam ediyor.
Ülkemiz genelinde Milli Savunma Bakanı Hulisi Akar’ın özel davetlisi olarak katılan 20 Gazi ve ailesinin içinde Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı’da bulunuyor.
Program kapsamında Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve kuvvet komutanlarıyla görüşen Başkan İsmail Kumartaşlı; “19 Eylül Gaziler Günü münasebeti ile 16-20 Eylül tarihleri arasında icra edilecek olan törenlere katılmak üzere Milli Savunma Bakanımız Hulusi Akar'ın özel daveti ile ilimizi temsilen Ankara'ya geldik. Milli Savunma Bakan Yardımcısı Sayın Yunus Emre Karaosmanoğlu'nun ev sahipliğinde Tuğg.Mustafa Üstün ve bayan Üstün'ün masasında ailelerimiz ile birlikte akşam yemeğin de bir araya geldik. Programlar devam ediyor. Gazilerimize verilen bu değerden ve misafirperverlikten dolayı başka üzere Milli Savunma Bakanımız Hulusi Akar olmak üzere tüm kuvvet komutanlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Whatsapp'ta Paylaş

Yorumlar