ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERDEN POLİS MESLEK EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜRÜ KUNT’A 'HOŞGELDİN' ZİYARETİ

ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERDEN POLİS MESLEK EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜRÜ KUNT’A 'HOŞGELDİN' ZİYARETİ Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı öncülüğünde Şehit Aileleri ve Gazilerden bir dizi hoş geldin ziyareti gerçekleştirildi.

Devamı » 27 Kasım 2019

ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERDEN POLİS MORAL EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜRÜ AKÇAY’A 'HOŞGELDİN' ZİYARETİ

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı öncülüğünde Şehit Aileleri ve Gazilerden bir dizi 'hoş geldin ziyareti gerçekleştirildi.

Devamı » 27 Kasım 2019

ŞEHİT GAZİ KELİMELERİNİ KULLANARAK DERNEK KURULAMAYACAK.

ŞEHİT VE GAZİLİK ARTIK İSTİSMAR EDİLEMEYECEK Başkan Kumartaşlı; 'Kapı kapı gezen hiçbir STK muteber değildir' Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, bundan sonra her önüne gelenin Şehit ve Gazi isimlerini kullanarak dernek ve vakıf kuramayacağını ifade etti.

Devamı » 27 Kasım 2019

BAŞIMIZ SAĞ OLSUN ŞEHIDIMIZ VAR İSCEHİSAR..

İscehisar Karaağac Köyü Nüfusuna Kayıtlı Şanlıurfa'da Görevli P.Uzm.Onb. Mustafa AKKAYA Bugün Görev Yaptığı Birliği'nde Askeri Kirpi Aracının Kaza Yapması Sonucu Şehit Olmuştur. Şehidimize Allah'tan Rahmet Kederli Ailesine,İlimize ve Ülkemize Başsağlığı Dileriz.

Devamı » 23 Kasım 2019

24 KASIMDA ŞEHİT ÖĞRETMENLERİMİZİ DUA İLE ANIYORUM

Yaklaşan Öğretmenler günü münasebetiyle Başkan Kumartaşlı bir açıklama yaptı.Başkan Kumartaşlı yaptığı açıklamada; Şehit Öğretmenlerimize Allahtan rahmet ailelerine sabır diledi. 24 Kasım münasebetiyle Şehit Öğretmenlerimizi Dua İle anıyoruz dedi.

Devamı » 22 Kasım 2019

BAŞKAN KUMARTAŞLI;”ÖĞRETMELERİMİZİN ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLU OLSUN”

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Malul Gazi İsmail Kumartaşlı, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Devamı » 22 Kasım 2019

ASKER ALMA BÖLGE BAŞKANI PER.KD.ALB. AHMET KARADAYI VE ŞUBE BAŞKANI PER.ALB.AYŞE ERDEM’DEN DERNEĞİMİZE ZİYARET

Afyonkarahisar Asker Alma Bölge Başkanı Per.Kd.Alb. Ahmet Karadayı ve Afyonkarahisar Asker Alma Şube Başkanı Per.Alb.Ayşe Erdem Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı’yı dernek binasında ziyaret etti.

Devamı » 17 Kasım 2019

KADIN MECLİSİ BAŞKANI CANSEL KUZU’YA ANLAMLI ZİYARET

Afyonkarahisar Belediyesi Kadın Meclisi Başkanı Canser Kuzu ve yönetimi, İlimizdeki Şehit ve Gazi eşleri ile çocuklarını makamında ağırladı.

Devamı » 17 Kasım 2019

KUMARTŞLI;MEVLÜT KANDİLİMİZ MÜBAREK OLSUN..

Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, Peygamber Efendimizin doğum günü olan Mevlid Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Devamı » 17 Kasım 2019

GARNİZON KOMUTANIMIZ TUĞG.OSMAN ALP’TEN DERNEĞİMİZE ZİYARET

İlimiz İkmal ve Garnizon Komutanlığı görevine atandığı ilk günden itibaren Şehit Aileleri ve Gazilere büyük önem veren Tuğgeneral Osman Alp Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar şube başkanlığına iade-i ziyarette bulundu.

Devamı » 17 Kasım 2019

DERNEK ÜYELERİMİZİN KAPI İSİMLİKLERİ HAZIR

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul Ve Yetimler Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Gazi İsmail Kumartaşlı Afyonkarahisarda Şehit aileleri ve Gaziler için dur durak demeden çalışmaya ve ülke genelindede emsal olmaya devam ediyor.

Devamı » 16 Kasım 2019

ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERDEN “KAYA KAMYONU”NA TAM NOT

İscehisar İlçesi’nde mermer ve mermer makinaları konusunda sektörün önde gelen büyük firmalarından birisi olan aynı zamanda yerli üretime destek veren DEMMAK Demireller Makine Sanayi ve Ticaret A.Ş. şehit aileleri ve gazileri konuk etti.

Devamı » 16 Kasım 2019