BAŞKAN İSMAİL KUMARTAŞLI’NIN ANNELER GÜNÜ MESAJI

Admin 09 Mayıs 2020 Dernek Haber 280 -A+
BAŞKAN İSMAİL KUMARTAŞLI’NIN ANNELER GÜNÜ MESAJI Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, Anneler Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı. Başkan Kumartaşlı yayımladığı mesajında; annelerin bu mutlu gününde, evlatlarını kucaklayamamanın hüznünü yaşayan, yüreği yaralı tüm şehit annelerine minnet ve şükranlarını sundu.
Resmi büyütmek için üzerini tıklayın...

BAŞKAN İSMAİL KUMARTAŞLI’NIN ANNELER GÜNÜ MESAJI

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, Anneler Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı. Başkan Kumartaşlı yayımladığı mesajında; annelerin bu mutlu gününde, evlatlarını kucaklayamamanın hüznünü yaşayan, yüreği yaralı tüm şehit annelerine minnet ve şükranlarını sundu.

Anneler Günü münasebetiyle bir mesaj yayımlayan Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, başta şehit anneleri olmak üzere tüm annelerin Anneler Gününü kutlayarak, annelerin varlıklarıyla hayata anlam katan, dünyayı zenginleştiren, ilk öğretmen ve hayat boyu evlatlarına yol gösteren değerli varlıklar olduğunu belirtti. Başkan Kumartaşlı, yayımladığı Anneler Günü mesajında şu ifadelere yer verdi: “Varlıklarıyla hayatımıza anlam katan, dünyamızı zenginleştiren, ilk öğretmenimiz, hayat boyu yol göstericimiz Annelerimizin “Anneler Günü” kutlu olsun. Varlıkları ile her daim sığındığımız başımızın tacı ve cennetin ayaklarının altında olduğuna inandığımız annelerimiz; toplumun temelini oluşturan en değerli varlığımızdır. Hayatını çocuklarına vakfeden annelerimiz; gün gelmiş vatan savunmasında en ön safta savaşmış, şehit ve gazi olmuştur. Savaşta Cepheye mühimmat taşırken vatan müdafaası için kutsal emanet olarak gördüğü mühimmatı korumak adına canından vazgeçmiştir” dedi.

“Kahraman Şehitlerimizin Anneleri ve Eşleri Onların Bizlere Emanetidir”

Başkan Kumartaşlı, mesajının devamında; kahraman şehitlerin anneleri ve eşleri onların kendilerine emaneti olduğunu ifade ederek, şunları dile getirdi: “Bizlere düşen sadece bir gün değil hayat boyunca her günü anneler günü kabul ederek Cenabı Hakkın emri gereği onlara “öf” bile dememeliyiz.  Anne ve babaya hürmette çocuklarımıza iyi örnek olmalıyız. Annelerimizin bu mutlu gününde, evlatlarını kucaklayamamanın hüznünü yaşayan, yüreği yaralı tüm şehit annelerine minnet ve şükranlarımı sunuyorum. Cennette Peygamberimize komşu olan, kahraman şehitlerimizin anneleri ve eşleri onların bizlere emanetidir.  Bu emanetlere sahip çıkmak bizim için en yüce şeref ve en önemli görevdir. Bu görev biz dernek yöneticilerinin olduğu kadar devletin her kademesinde bulunan yöneticilerin, STK temsilcilerinin kısacası toplumun her ferdinin görevidir.Anneler Günü´nde, annesi ahirete intikal eden ve anne özlemini her vesileyle dile getiren kahraman ve vefakâr evlatlara Allah´tan sabır diliyorum. Bütün annelerin Anneler Günü´nü gönülden tebrik ediyor; onları en kalbi duygularımla selamlıyorum” ifadelerine yer verdi.

Whatsapp'ta Paylaş

Yorumlar