ACI KAYBIMIZ EMİRDAĞ İLÇEMİZDEN ŞEHİT BABAMIZ ABDİL KIR VEFAT ETTİ

Admin 24 Haziran 2020 Dernek Haber 155 -A+
Emirdağ İlçemiz Keçili Mahallesinden Şehit Babamız Abdil KIR bu gün vefat etmiştir. Acı kaybımız 31 Ağustos 1991 tarihinde Bingöl Kiğı kırsalında teröristler ile girdiği silahlı çatışma sonucu Şehit olan Şehit J.Asb.Kd.Çvş. Yücel KIR’ın babası Şehit Babamız Abdil KIR vefat etmiştir. Cenazesi son yolculuğuna uğurlanacaktır. Ceneze Emirdağ İlçemiz Keçili Mahallesinden Saat 12,00 da defnedilecektir. Başımız Sağ Olsun.
Resmi büyütmek için üzerini tıklayın...

ACI KAYBIMIZ ŞEHİT BABAMIZ ABDİL KIR VEFAT ETTİ

Emirdağ İlçemiz Keçili Mahallesinden Şehit Babamız Abdil KIR bu gün vefat etmiştir.

Acı kaybımız 31 Ağustos 1991 tarihinde Bingöl Kiğı kırsalında teröristler ile girdiği silahlı çatışma sonucu Şehit olan Şehit J.Asb.Kd.Çvş. Yücel KIR’ın babası Şehit Babamız Abdil KIR vefat etmiştir. Cenezesi Emirdağ İlçemiz Keçili Mahallesinden Bu gün (24-06-2020 Çarşamba)Saat 12,00 da defnedilecektir. Başımız Sağ Olsun.

Şehit Babamız Abdil KIR 01-03-1937 Emirdağ Doğumlu.

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimler Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Malül Gazi İsmail KUMARTAŞLI yaptığı açıklamada ”Şehit babamızı kaybettik acımız çok büyük Allah bizlere ve ailemize sabır versin. Merhuma yüce Allah’tan rahmet, geride kalan akraba, dost ve yakınlarına baş sağlığı dileriz. Mekânı Cennet Olsun” dedi.

Whatsapp'ta Paylaş

Yorumlar