Şehit Gazi Çocuklarına Ücretsiz Eğitim

Duyuru Tarihi: 26 Ekim 2021 -A+

Değerli Üyelerimiz Derneğimiz Genel Merkezi ve TUZER EĞİTİM OKULLARI arasında işbirliği yapılmıştır. İşbirliği kapsamında derneğimize üye olan Şehit Ailelerimiz ve Gazilerimizin  1-12. Sınıflarda okuyan çocuklarına yüzde yüz burslu olarak ücretsiz uzaktan eğitim verilecektir. 

1-12. Sınıf aralığındaki çocukların Ad, Soyad ve TC Kimlik numaralarını derneğimiz genel merkezine ulaştırılmak üzere derneğimize yazdırılmasını Rica Ederiz.

Tuzer Uzaktan Öğretim Kurumu olarak, alanında uzman öğretmen kadrosu ile öğrencileri özel ders tadında kurs imkânı ile buluşturuyoruz. Merkezi sınavlara hazırlık ve özellikle okul sonrası takviye ders ihtiyacını gidermek üzere oluşturduğumuz eğitim modelimiz 1-12. Sınıf aralığındaki öğrencilerimize hizmet vermektedir. 

Öğrencilerimize, yol ve zaman kaybından etkilenmeden, internet bağlantısının olduğu her yerde, örgün eğitimden çok daha uygun koşullarla etkili ve zengin ders içeriği imkânı sunuyoruz.

Kurslarımız;

- Online ve video ders şeklinde sunulmaktadır, öğrenciler aktif bir biçimde derse katılıp soru sorabilmektedir.

- Öğrencilere profesyonel rehberlik desteği verilmektedir.

- Kursiyerler yeni sınav sistemlerine uygun deneme sınavları ile desteklenmektedir.

- Etütlerle okul dersleri pekiştirilmektedir.

- Yapay zeka ile desteklenen yazılımımız öğrencilere panel içinde akıllı yönlendirmeler yapmaktadır. 

Eğitim Kapsamı;

- 1-4. Sınıflarda canlı ders yoktur. Sadece arşiv konu videoları vardır. Canlı dersler 5-12. Sınıf aralığındaki öğrenciler içindir. 

- 5-8. Sınıf aralığındaki öğrenciler Türkçe, Matematik, Fen Bilgisi, Sosyal Bilgiler, İngilizce ve Din Kültürü derslerini güncelk MEB müfredatına göre canlı olarak takip edebileceklerdir. 

- 9-11. Sınıf aralığındaki öğrencilerimiz Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Tarih, Coğrafya, Felsefe gibi dersleri canlı olarak izleyebileceklerdir. 

- 12. Sınıf ve mezun öğrencilerimiz ise tamamen üniversiteye hazırlık olarak eğitim alabileceklerdir. 

- Canlı derslerimiz öğleden sonra sınıf düzeylerine göre farklılık göstermekle beraber tahmini olarak 17 sonrasında başlayıp en son 21.00’da bitmektedir. Ders sürelerimiz 30 dakika olup öğrenciler bir akşamda maksimum 2 ya da 3 ders görmektedir.