ŞEHİT ANNEMİZ AYŞE ESENLİK VEFAT ETTİ

Admin 13 Şubat 2022 Dernek Haber 403 -A+
Şehit Annemiz Ayşe ESENLİK Vefat Etmiştir. Acı kaybımız 05-08-2016 tarihinde Hakkari Şemdinli kırsalında P.Uzm.Çvş. olarak görev yaparken BTÖ Mensubu teröristler ile girdiği silahlı çatışma sonucu şehit olan Şehit P.Uzm. Çvş. Mehmet ESEN in Annesi, Derneğimiz Üyesi Gazi Emre ÖZTÜRK ün Kayınvalidesi Şehit Annemiz Ayşe ESENLİK vefat etmiştir. Cenazesi bu gün (12-02-2022 Cumartesi) Öğlen Namazına Müteakip Çay Karacaören Kasabasında Defnedilmiştir. Başımız Sağ Olsun.
Resmi büyütmek için üzerini tıklayın...

ŞEHİT ANNEMİZ AYŞE ESENLİK VEFAT ETTİ

Şehit Annemiz Ayşe ESENLİK Vefat Etmiştir.

Acı kaybımız 05-08-2016 tarihinde Hakkari Şemdinli kırsalında P.Uzm.Çvş. olarak görev yaparken BTÖ Mensubu teröristler ile girdiği silahlı çatışma sonucu şehit olan Şehit P.Uzm. Çvş. Mehmet ESEN in Annesi, Derneğimiz Üyesi Gazi Emre ÖZTÜRK ün Kayınvalidesi Şehit Annemiz Ayşe ESENLİK vefat etmiştir. Cenazesi bu gün (12-02-2022 Cumartesi) Öğlen Namazına Müteakip Çay Karacaören Kasabasında Defnedilmiştir. Başımız Sağ Olsun.

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul Ve Yetimler Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail KUMARTAŞLI yaptığı açıklamada” Şehit annemizi kaybettik acımız çok büyük Allah bizlere ve ailemize sabır versin. Merhume’ye yüce Allah’tan rahmet, geride kalan akraba, dost ve yakınlarına baş sağlığı dileriz” dedi.

Whatsapp'ta Paylaş