Hukuk Bürosu

Halil ÖZTÜRK , Kırıkkale’de doğdu, İlk ve Orta öğrenimini Kırıkkale’de tamamladı, 1998 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. ÖZTÜRK Avukatlık Stajını İzmir’de tamamladı. Ankara’da bulunan farklı Dernek ve Vakıfların yöneticilik yaptı ve hukuk müşavirliği görevlerinde bulundu. Kendisi de bir şehit yakını olan ÖZTÜRK; Şehit yakınları ve Gazilerin hakları konulu bir çok makaleyle imza atmış,ayrıca çeşitli televizyon programları ve sempozyumlara katılmıştır. Bu alanda ilk sayılan önemli ve emsal davalar kazanarak mağdur şehit yakınları ve gazilerimize hukuki himaye sağlanmasına vesile olmuştur. Halen de binlerce şehit ailesi ve gazinin avukatlığını yaparak mesleğini Ankara’da icra etmeye devam etmektedir.06 Mayıs 2018 tarihindeki derneğimiz genel seçiminden sonra genel merkezimiz ve tüm şubelerimizin hukuk müşavirliği görevini almıştır. İyi derecede İngilizce bilen Halil ÖZTÜRK, evli ve 2 çocuk babasıdır. 
Afyonkarahisar şube başkanlığından 35 şehit ailesi ve gazi davası almış ve hepsini de kazanarak üyelerimize hizmet etmiştir

İletişim Bilgileri

Adres: Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi No: 38/18 Kat:4 Papatya Apt. Çukurambar

Tel: 0312 229 1167

Fax: 229 11 68

GSM: 0533 811 56 99 / Ankara Başkent V.D. 3511 731 8076

E-Posta av.halilozturk@gmail.com

 

HAKKIMIZDA

1998 yılında  kurulmuş olan ve halen günümüzde hukukun bir çok alanında danışmanlık hizmeti sağlayan Sel&Er Hukuk Bürosu  müvekkillerine hukukun pek çok alanında saygın ve ilkeli bir hukuk hizmeti sunmayı amaç edinmiştir. Akademik birikim ve mesleki tecrübeyle yoğrulmuş, alanında uzman avukatlar ve çözüm ortaklarından oluşan kadrosu ile kısa sürede istenilen çözüme ulaşmaya yönelik stratejiler oluşturmaktadır.

İdare ,Tazminat,Sağlık,Aile ve Ceza gibi bir çok hukuk alanında ihtisas sahibi kadrolar; hukuki uyuşmazlığın niteliğini ortaya koyma, hukuki teminata yönelik çözümleri tespit etme nihayetinde ise etkin ve ilkeli bir çalışmayla bu sürecin sonuçlandırılması için gayret sarf etmektedir. 

Danışmanlık için başvuran müvekkillerimize en hızlı şekilde hukuki güvence sağlamak yönünde etkin bir çalışma yürütme ve en güzel neticeyi elde etmek için çabalama mesleki düsturumuzdur. Başarının detaylarda gizli olduğunu bilerek hareket ediyor; önümüze gelen uyuşmazlıkları en ince ayrıntısına kadar inceleyerek başarıya ulaşmayı hedeflediğimizi bilmenizi istiyoruz.

Samimiyet,şeffaflık,ilkeli ve kararlı duruş başarıya ulaşmanın önemli kriterlerindendir. Bu kriterleri temel alıp hukuk nosyonumuzla birleştirerek yaşanılabilir bir dünya, bağımsız ve milli bir hukuk sistemi için mücadele etmek var oluş sebebimiz ve hayat felsefemizdir.

 

http://www.halilozturk.av.tr/