TÜRK KIZILAY AFYONKARAHİSAR İL BAŞKANLIĞI ŞEHİT AİLELERİMİZİ AĞIRLADI.

Admin 02 Ekim 2019 Dernek Haber 491 -A+
Kızılay Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanlığı dünya Yaşlılar günü münasebetiyle Şehit Ailelerimizi ve Gazilerimizi misafir etti.
Resmi büyütmek için üzerini tıklayın...

TÜRK KIZILAY AFYONKARAHİSAR İL BAŞKANLIĞI ŞEHİT AİLELERİMİZİ AĞIRLADI.

Kızılay Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanlığı dünya Yaşlılar günü münasebetiyle Şehit Ailelerimizi ve Gazilerimizi misafir etti.

Program Afyonkarahisar Mihrioğlu konağında geniş katılımlıolarak yapıldı. Program da konuşan Vali Tutulmaz Bizi biz yapan ve millet olma bilincini oluşturan değerlerin başında Şehitlik ve Gazilik gelmektedir. Dolayısıyla milletimiz ve Devletimiz hassasiyet içerisinde Şehit ailelerine ve Gazilerimize karşı her zaman duyarlı olarak yanlarında olmaya devam edecektir. Vatan toprakları üzerinde istiklal ve egemenlik içerisinde bayrağımızı dalgalandırmamızı sağlayanlara İnebolu Halkı adına minnetlerimi ve şükranlarımı sunuyorum.

İstiklal Mücadelesindeki ulvi gayreti ve başarısından dolayı Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e 'Müşir ve Gazi' unvanı verilişinin yıl dönümü vesilesiyle, şanlı tarihimizin mimarları olan tüm Şehitlerimizi, tüm Gazilerimizi rahmetle, minnetle yâd ediyorum." dedi.

Başkan Kumartaşlı “Afyonkarahisar Kızılay Derneği yöneticilrine,gönüllülere,emeği geçen herkese teşekkür ederim.İlk defa böylesine bir günde bizler ağırlandık dernek yöneticilerine teşekkür ederiz dedi.

İl Bsaşkanı Fatih Okyar ise “Türk Kızılay Afyonkarahisar İl Başkanlığı olarak @genckizilayaktu ile birlikte Dünya Yaşlılar gününde şehit ve gazi ailelerimiz ile birlikte yemek yedik.Bu güzel gecede il başkanımız Fatih Okyar , Afyonkarahisar valimiz sayın Mustafa Tutulmaz, Afyonkarahisar İl Genel Meclis Başkanımız Sayın Burhanettin Çoban,Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektör Yardımcımız Sayın Şuayip Özdemir, Afsü Rektör Yardımcımız Prof Dr Ümit Dündar ,Yarım Elma derneği başkanı sayın Erol Özturk ve Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Başkanı Sayın İsmail Kumartaşlı programımıza katıldıkları için teşekkür ediyoruz. Bu birliktelik ile aziz şehitlerimizi saygıyla anıyoruz ve ailelerimize her zaman yanlarında olduğumuzu gösteriyoruz.” Dedi.

Whatsapp'ta Paylaş

Yorumlar