KUMARTAŞLI’DAN ŞEHİT ASB.YUNUS ÇİÇEK’İN AİLESİNE ZİYARET

Admin 04 Mart 2019 Dernek Haber 136 -A+
Başkan KUMARTAŞLI ve ailesi “Biz Büyük Bir Aileyiz” Sloganı İle gece gündüz demeden Şehit ailelerimiz ve Gazilerimizi yalnız bırakmıyor. Başkan KUMARTAŞLI ve ailesi, Şehit Aileleri ile Topçu Kd. Alb. Fatih SAĞDIÇ Şırnak’ta terör örgütü PKK mensuplarına yönelik operasyonda şehit olan J.Asb.Çvş. Yunus ÇİÇEK’in ailesini ziyaret etti.
Resmi büyütmek için üzerini tıklayın...

KUMARTAŞLI’DAN ŞEHİT ASB.YUNUS ÇİÇEK’İN AİLESİNE ZİYARET

Başkan KUMARTAŞLI ve ailesi “Biz Büyük Bir Aileyiz” Sloganı İle gece  gündüz demeden Şehit ailelerimiz ve Gazilerimizi yalnız bırakmıyor.

Başkan KUMARTAŞLI ve ailesi, Şehit Aileleri ile Topçu Kd. Alb. Fatih SAĞDIÇ  Şırnak’ta terör örgütü PKK mensuplarına yönelik operasyonda şehit olan J.Asb.Çvş. Yunus ÇİÇEK’in  ailesini ziyaret etti.

Duygu dolu anların yaşandığı ziyarette Başkan KUMARTAŞLI, bundan sonra bir Yunus olamayız size ama yinede sizler bizi evladınız bilin dedi.Şehit ailelerimizi hiç yalnız bırakmayan KUMARTAŞLI, “Vatanımız uğruna can veren yiğitlerin ailesi bizlerin emanetidir” diyerek onlara sonsuz minnet duyduklarını ve daima yanlarında olacaklarını vurguladı.

GURURLUYUZ
Şehit annesi Hava ÇİÇEK’in acısını paylaşan Başkan KUMARTAŞLI ve ailesi, “Gururluyuz biz, oğlumuz şehitlik makamına seçilmiş” dedi.

Ziyarete Şehit Ailelerimizden Zeki,Emine Şengül,Ömer Şerife Çankaya,Fatma Süleyman Üye,Gazi Şemsettin Atacan ve eşi Meryem Atacan, Başkan Kumartaşlı ailesi ile katıldı.

Whatsapp'ta Paylaş

Yorumlar