İSMAİL KUMARTAŞLI KANAL AFYON VE ARMONİ FM'DE

Admin 03 Nisan 2018 Dernek Haber 472 -A+
Armoni Fm’de yayınlanan Elçi Haber programına Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı konuk oldu.Yüksel Elçi’nin sunduğu programda konuşan Kumartaşlı ; Şehitlerimiz ailelerini bizlere emanet ederek cennete gitmişlerdir dedi.
Resmi büyütmek için üzerini tıklayın...
 

İSMAİL KUMARTAŞLI KANAL AFYON VE ARMONİ FM'DE

Armoni Fm’de yayınlanan Elçi Haber programına Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı konuk oldu.Yüksel Elçi’nin sunduğu programda konuşan Kumartaşlı ; Şehitlerimiz ailelerini bizlere emanet ederek cennete gitmişlerdir dedi.

 
 
 

Armoni Fm’de yayınlanan Elçi Haber programına Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı konuk oldu.Yüksel Elçi’nin sunduğu programda konuşan Kumartaşlı ; “Şehitlerimiz ailelerini bizlere emanet ederek cennete gitmişlerdir” dedi.

ÜLKEMİZ BİR KAYNAYAN KAZAN DURUM HALİNDE

 Her gün Şehit haberi alıyoruz. Bulunduğumuz haftada 18 Mart şehitleri anma günü ve haftası olarak şehitlerimizi anıyoruz.

18 Mart 1915 Çanakkale Deniz Zaferinin kazanıldığı tarih olduğu için biz 18 Martta Çanakkale Deniz Zaferini kutluyoruz. Sadece Çanakkale şehitlerini değil 2002 yılından itibaren tüm şehitlerimiz Çanakkale, Kurtuluş, Güneydoğu şehitlerimizin anıldığı bir tarih…

 GÜNDEM ÇOK YOĞUN

 Ülkemizin Güneydoğusu  karışık. Birçok olay oluyor. Derneğimize ziyarete gelen siyasi partilere de söylüyoruz. Sizler meclis çatısı altıda çalışma yaparken siyasi partilerinizin görüşleri doğrultusunda Ülke ile ilgili olan Eğitim, Sağlık vb. konularda ayrı düşebilirsiniz. Farklı fikirleriniz olabilir, farklı görüşleriniz olabilir ve bunlar için tartışabilirsiniz ama söz konusu Vatan, Millet, Bayrak Vatanın bölünmezliği olur ise tek fikirde birleşmelisiniz. Eğer bir kanun çıkması gerekiyorsa bu kanunu çıkartmak için el kaldırıp kanun teklifine destek vermelisiniz.

 DOKUNULMAZLIKLAR KALDIRILSIN

 Terör suçu işlemiş olan başta bebek katili  Abdullah Öcalan İmralı canisi terör elebaşlarının idam edilmesini istiyoruz.

 İdam edilirken bebek katili Terörist başının şehit ailelerine teslim edilmesini istiyoruz. Teröre yandaşlık yapmış ise destekçiliği var ise Milletvekili olarak mecliste bulunan,Türkiye Cumhuriyeti’nde,TBMM de,Gazi meclisinde,Atatürk’ün meclisinde bulunup da bizlerin paralarıyla Milletvekili maaşı alıyor ise o insandan bu hakları alınmalı  ve dokunulmazlıkları kaldırılmalı gerekli cezaları almaları bizde bu Siyasi yetkililere düşüncemizi görüşlerimizi söyledik.

 ATALARIMIZ MÜCADELE ETTİLER

 Çanakkale’de,Kocatepe’de,Dumlupınar’da Atalarımız bu Memleketin bir tek çakıl taşını vermemek için mücadele ettiler ve şehit oldular.Bu güzel Cennet Vatanı bize hediye ettiler. Bugün Atalarımızın torunları olan bizler bölücü teröristler ile mücadele ediyoruz. Bu memleketin bir tek çakıl taşını kimseye vermeyeceğiz ve verdirmeyeceğiz.

Bayrağımız sonsuza kadar hür bir şekilde dalgalanacak.

Tüm şehitlerimizi rahmetle anıyoruz.

Gata Hastanesinde ve diğer hastanelerde tedavi görmekte olan tüm yaralı Asker, Polis, Güvenlik güçlerimize acil  şifalar diliyorum.

18 Mart’ı Afyonkarahisar’da dolu  dolu yaşıyoruz ve hissederek yaşıyoruz dedi.

 Yüksel Elçi Çanakkale Deniz zaferinin 103. Yılında büyük bir gurur ve mutluluk yaşadıklarını ifade etti…

 

Whatsapp'ta Paylaş

Yorumlar