BAŞKAN KUMARTAŞLI'NIN DİNAR KAYMAKAMINI ŞİKAYET DİLEKÇESİ

Dernek Başkanımız İsmail Kumartaşlı Dinar ilçemizde yaşanılan çirkin olayı sıralı olarak dilekçe ile Üst makamlara şikayet edecektir.Başkan Kumartaşlının Şikayet dilekçesi aşağıda yayımlanmıştır. takdir yüce Türk Milletinin ve Yetkililerindir.

Devamı » 22 Ekim 2017

ŞEHİT AİLELERİNDEN DİNAR KAYMAKAMIN'A BÜYÜK TEPKİ!

Türkiye Harp Malûlü Gaziler,Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı,20 Şehit annesini ağlattı' dedi.

Devamı » 22 Ekim 2017

GENEL BAŞKANIMIZ MALÜL GAZİ J.ALB.TANER URAN’DAN SERT AÇIKLAMA

Türkiye Harp Malûlü Gaziler,Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkanı Taner Uran Eskişehir'den Şehit Aileleri ve Gazilerin beklentilerine yönelik önemli mesaj verdi.

Devamı » 21 Ekim 2017

BAŞKAN KUMARTAŞLI KARAMAN MAH. MUHTARI YILMAZ’I ZİYARET ETTİ

Dernek Başkanımız İsmail Kumartaşlı 19 Ekim Muhtarlar Günü Münasebetiyle Karaman Mahalle Muhtarı Şengül Neşe YILAMAZ’ı makamında ziyaret etti.

Devamı » 20 Ekim 2017

DR.KOÇAK DİNAR TEMSİLCİLİĞİMİZİ ZİYARET ETTİ

Alternetif Politikalar Merkezi Başkanı 22 nci Dönem Afyonkarahisar Milletvekili Dr.Mahmut Koçak Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Dinar Temsilcisi Hasan CEYLAN’ı ziyaret etti.

Devamı » 20 Ekim 2017

GENEL BAŞKAN URAN TBMM'DE ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERİN SORUNLARINI DİLE GETİRDİ

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkanı Taner URAN,Şehit Aileleri ve Gazilerin ÖTV mağduriyetini dile getirdi.

Devamı » 19 Ekim 2017

DAĞLICA ŞEHİTLERİMİZ VE TÜM ŞEHİTLERİMİZİ RAHMET İLE ANACAĞIZ

21 Ekim 2007 tarihinde Hakkâri Dağlıca mevkiinde Şehit olan Şehitlerimiz ve tüm Şehitlerimiz bir program ile anılacaktır. Program Dinar Dağlıca Şehitlerimiz olan Şehit P.Uzm. Çvş. Selçuk Gürdal ve şehit P.Er Yavuz Öztürk’ün aileleri tarafından Dinar Anadolu İmam hatip Lisesinde düzenlenecektir. Programa Afyonkarahisar Ak Parti Milletvekili Ali Özkaya ve Denizli Ak Parti Milletvekili Cahit Özkan Katılacaktır. Programa tüm halkımız davetlidir.

Devamı » 19 Ekim 2017

ANAOKULLARI TARAFINDAN ŞEHİTLERİMİZ İMARET CAMİİNDE ANILACAK

Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğü Tarafından Yürütülmekte Olan Değerler Eğitimi Kapsamında Afyonkarahisar Merkezde Bulunan İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne Bağlı Bağımsız Anaokulu Tarafından Tüm Şehitlerimiz Anısına 20 Ekim 2017 Cuma Günü Cuma Namazından Sonra Lokma Dağıtımı ve İkindi Namazı Öncesinde Mevlüt Programı Yapılacaktır. Tüm Üyelerimiz Davetlidir.

Devamı » 19 Ekim 2017

GAZİMİZ ÇETİNKAYA İHSANİYEDEKİ BABA EVİNE DÖNDÜ.

Hakkâri’de Gazi olan Murat Çetinkaya, tedavisinin tamamlanmasının ardından baba evine döndü. Yüksekova ilçesinde PKK'lı teröristlerce düzenlenen saldırıda yaralanan sözleşmeli piyade er Çetinkaya, tedavisinin ardından Afyonkarahisar'daki babaevine geldi Gazi Çetinkaya:

Devamı » 18 Ekim 2017

KEMAL KANTEK’TEN DERNEĞİMİZE ZİYARET

Afyon Haber Genel Yayın Yönetmeni Mehmetçik Program Yapımcısı Kemal Kantek Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı’yı ziyaret etti.

Devamı » 17 Ekim 2017

ÜÇ BİN 600 GÜN ÇALIŞAN GAZİLER EMEKLİ EDİLSİN

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkanı Malul Gazi J. Albay Taner Uran şube ziyaretlerine devam ediyor.

Devamı » 16 Ekim 2017

BAŞKAN KUMARTAŞLI VE ALBAY SAĞDIÇ KARACAÖRENDE

Başkan Kumartaşlı ve Garnizon Komutanlığı Şehit Gazi İşlem Subayı Topçu Alb. Fatih Sağdıç Şehit Ailelerimizin Her Zaman Yanında Olmaya, Şehit Ailelerimizi Yalnız Bırakmamaya Çalışıyor.

Devamı » 16 Ekim 2017