TED KOLEJİ YÖNETİMİNDEN DERNEĞİMİZE ZİYARET

TED Koleji Afyonkarahisar kampüsü yönetimi Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Malul Gazi İsmail Kumartaşlı’yı ziyaret etti.

Devamı » 15 Aralık 2018

DERNEĞİMİZİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARINDAN İLK DR.MAHMUT KOÇAK ZİYARET ETTİ

22 nci dönem Millet Vekili,Alternatif Politikalar Merkezi Başkanı ve İyi Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Dr. Mahmut KOÇAK,İyi Parti İl Başkanı Mehmet İNKAYA ve parti yönetimi ile Türkiye Harp Malulü Gaziler-Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonksarahisar Şubesi’ni ziyaret etti.

Devamı » 14 Aralık 2018

REKTÖR OKUMUŞ BAŞKAN KUMARTAŞLI’YI MAKAMINDA KABUL ETTİ

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi (AFSÜ) Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı’yı ve yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti.

Devamı » 14 Aralık 2018

ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLER, İKMAL VE GARNİZON KOMUTANI TUĞG. ÖZDEMİR ŞAN’A NEZAKET ZİYARETTİNDE BULUNDU

Türkiye Harp Malulü Gaziler-Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonksarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı,Şehit Aileleri,Gaziler ve İlimizin önemli isimlerinden tarih alanında büyük çalışmaları olan İhsan Akar ile İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğg. Özdemir Şan’a ziyarette bulundu.

Devamı » 12 Aralık 2018

DOĞA KOLEJİNDEN DERNEĞİMİZE ZİYARET

Afyonkarahisar Doğa Koleji Müdürü Deniz Dikbaş ve Halkla İlişkiler Müdürü Şenay EROL derneğimiz Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlıyı ziyaret etti.

Devamı » 12 Aralık 2018

ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERDEN BAŞKAN ÇOBAN’A BÜYÜK VEFA

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Genel Başkanlığı tarafından Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’a Onursal Fahri Üyelik unvanı verildi. GÖNLÜMÜZÜN BAŞKANISINIZ ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERDEN BAŞKAN ÇOBAN’A BÜYÜK VEFA Ülkemizin bölünmez bütünlüğünü korumak için evlatlarını yurdumuzun dört bir yanında vatan topraklarına emanet eden şehit aileleri ve gazilerimiz, 31 Mart'ta görev süresi dolacak olan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'a hizmetlerinden dolayı teşekkür ziyaretinde bulundu.

Devamı » 12 Aralık 2018

DİNAR İLÇESİNDE MÜHENDİSLER GÜNÜ.

Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar, 5 Aralık Dünya Mühendisler Günü sebebiyle Dinar’da bulunan mühendislerle yemekte buluştu.

Devamı » 11 Aralık 2018

DERNEĞİMİZ DİNAR TEMSİLCİSİ HASAN CEYLAN’IN BABASI TOPRAĞA VERİLDİ

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Dinar Temsilcisi Hasan Ceylan’ın, Babası Mehmet Ceylan büyük bir kalabalıkla toprağa verildi.

Devamı » 11 Aralık 2018

ŞEHİT BABAMIZ BEKİR HAKKA İNANAN A SON GÖREV

Afyonkarahisar'ın Dinar ilçesinde Dinar Şehidinin babası Bekir Hakka İnanan son yolculuğuna uğurlandı.

Devamı » 11 Aralık 2018

DİNARDAN ŞEHİT BABAMIZ BEKİR HAKKA İNANAN VEFAT ETTİ

DİNAR İLÇEMİZDEN 26-06-1992 TARİHİNDE ŞIRNAK’TA ŞEHİT OLAN ŞEHİT J.ÇVŞ. LOKMAN HAKKA İNANAN’IN BABASI HAFIZ,EMEKLİ İMAM 79 YAŞINDA Kİ ŞEHİT BABAMIZ BEKİR HAKKA İNANAN TEDAVİ GÖRDÜĞÜ DİNAR DEVLET HASTANESİNDE VEFAT ETMİŞTİR.CENAZE NAMAZI İLE İLGİLİ YARIN BİLGİ VERECEĞİZ BAŞIMIZ SAĞ OLSUN.

Devamı » 04 Aralık 2018

BAŞKAN KUMARTAŞLI VE GAZİLER TEK YUMRUK

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesi Başkanı İsmail Kumartaşlı ve ailesi her fırsatta üyeleri ile bilikte buluşuyor.Gerek üyeleri evlerinde ziyaret ediyor gerekse üyeler başkanımızı evinde ziyaret ediyor.Son olarak başkan Kumartaşlı Gazilerimiz Emre Öztürk,Cihan İlhan,Fatih Ermiş,Şemsettin Kumrular ve Hüseyin Karaaslan yeni çocuğu olan merhum Gazimiz Şahin Çotak’ın eşi Meryem Çotak ve oğlu Ahmet Çotak’ı aileleri ile birlikte evlerinde ziyaret ederek hayırlı olsun dedi.

Devamı » 03 Aralık 2018