ASKER ALMA BÖLGE BAŞKANI PER.KD.ALB. AHMET KARADAYI VE ŞUBE BAŞKANI PER.ALB.AYŞE ERDEM’DEN DERNEĞİMİZE ZİYARET

Afyonkarahisar Asker Alma Bölge Başkanı Per.Kd.Alb. Ahmet Karadayı ve Afyonkarahisar Asker Alma Şube Başkanı Per.Alb.Ayşe Erdem Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı’yı dernek binasında ziyaret etti.

Devamı » 17 Kasım 2019

KADIN MECLİSİ BAŞKANI CANSEL KUZU’YA ANLAMLI ZİYARET

Afyonkarahisar Belediyesi Kadın Meclisi Başkanı Canser Kuzu ve yönetimi, İlimizdeki Şehit ve Gazi eşleri ile çocuklarını makamında ağırladı.

Devamı » 17 Kasım 2019

KUMARTŞLI;MEVLÜT KANDİLİMİZ MÜBAREK OLSUN..

Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, Peygamber Efendimizin doğum günü olan Mevlid Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Devamı » 17 Kasım 2019

GARNİZON KOMUTANIMIZ TUĞG.OSMAN ALP’TEN DERNEĞİMİZE ZİYARET

İlimiz İkmal ve Garnizon Komutanlığı görevine atandığı ilk günden itibaren Şehit Aileleri ve Gazilere büyük önem veren Tuğgeneral Osman Alp Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar şube başkanlığına iade-i ziyarette bulundu.

Devamı » 17 Kasım 2019

DERNEK ÜYELERİMİZİN KAPI İSİMLİKLERİ HAZIR

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul Ve Yetimler Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Gazi İsmail Kumartaşlı Afyonkarahisarda Şehit aileleri ve Gaziler için dur durak demeden çalışmaya ve ülke genelindede emsal olmaya devam ediyor.

Devamı » 16 Kasım 2019

ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERDEN “KAYA KAMYONU”NA TAM NOT

İscehisar İlçesi’nde mermer ve mermer makinaları konusunda sektörün önde gelen büyük firmalarından birisi olan aynı zamanda yerli üretime destek veren DEMMAK Demireller Makine Sanayi ve Ticaret A.Ş. şehit aileleri ve gazileri konuk etti.

Devamı » 16 Kasım 2019

BAŞKAN KUMARTAŞLI'DAN 10 KASIM ATATÜRK’Ü ANMA GÜNÜ MESAJI

Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, 'Atatürk'ü Anma Günü' dolayısıyla yayınladığı mesajda,

Devamı » 09 Kasım 2019

YUSUF AKİN'DEN 10 KASIM ATATÜRK’Ü ANMA GÜNÜ MESAJI

Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Sandıklı Temsilcisi Yusuf AKİN , 'Atatürk'ü Anma Günü' dolayısıyla yayınladığı mesajda,

Devamı » 09 Kasım 2019

CEYLAN'DAN 10 KASIM ATATÜRK’Ü ANMA GÜNÜ MESAJI

Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Dinar Temsilcisi Hasan CEYLAN, 'Atatürk'ü Anma Günü' dolayısıyla yayınladığı mesajda,

Devamı » 09 Kasım 2019

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI TÖREN GEÇİŞİ İLE DEVAM ETTİ

29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 96. yılı Cumhuriyet Meydanı’nda yapılan programla büyük bir coşku içinde kutlandı.

Devamı » 01 Kasım 2019

CUMHURİYET BAYRAMI RESEPSİYONU ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERİN KATILIMIYLA NG GÜRAL’DA YAPILDI

Cumhuriyet Bayramının 96. yıldönümü dolayısıyla İl Protokolü, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Malul Gazi İsmail Kumartaşlı,Şehit ve Gazi yakınları, Başarılı sporcular, Sivil Toplum Kuruluşları temsilcileri ve toplumda tüm kesimlerin katıldığı resepsiyon Afyon NG Güral Otel’de düzenlendi.

Devamı » 01 Kasım 2019

684 SAYILI KHK İLE GAZİLİK ALDI.

Afyonkarahisar'da yaşayan Emre Yılmaz (27), Şırnak'ta terör örgütünün havan bombası atması sonucu yaralanmış ve gazi olabilmek için 7 yıldır verdiği mücadeleyi 684 sayılı KHK ile hak etti.

Devamı » 01 Kasım 2019