GENÇLİK MERKEZİ HER YERDE

Afyonkarahisar Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Karahisar Gençlik Merkezi ilimizde çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Devamı » 16 Aralık 2017

BAŞKAN KUMARTAŞLI VE ŞEHİT AİLELERİMİZ ŞEHİT KERİM ÜYENİN AİLESİNDE BİR ARAYA GELDİ.

Başkan KUMARTAŞLI,ailesi,Şehit Aileleri ve Afyon Garnizon Komutanlığı Şehit Gazi İşlemleri Subayı Topçu Kd.Alb.Fatih SAĞDIÇ Bingöl'de terör örgütü PKK mensuplarına yönelik operasyonda şehit olan Piyade Uzman Çavuş Kerim ÜYE'nin ailesini ziyaret etti.

Devamı » 16 Aralık 2017

2018 HAC KAYITLARI BAŞLADI

2018 yılı hac kayıları’nın 21-29 Aralık tarihleri arasında yapılacağı Diyanet İşler Başkanlığı tarafından Cuma vaazlarında halkımıza duyurularak çeşitli yazılı ve görsel basın organlarında da yayınlandı.2018 Hac kayıtları ile ilgili üyelerimizde bazı sorular gelmeye başlaması izerine Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı bir açıklama yaptı.

Devamı » 16 Aralık 2017

ERKMEN BELEDİYE BAŞKANI MEMDUH KUŞ’TAN DERNEĞİMİZE ZİYARET

İlimiz merkeze bağlı Erkemen Kasabası Belediye Başkanı Memduh Kuş Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı’yı dernek binasında ziyaret etti.

Devamı » 14 Aralık 2017

GAZİLERDEN BAŞKAN KUMARTAŞLIYA ZİYARET

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesi Başkanı İsmail Kumartaşlı ve ailesi her fırsatta üyeleri ile bilikte buluşuyor.Gerek üyeleri evlerinde ziyaret ediyor gerekse üyeler başkanımızı evinde ziyaret ediyor.Son olarak başkan Kumartaşlıyı evinde Gazilerimiz Emre Öztürk,Cihan İlhan,Fatih Ermiş,Ahmet Çotak aileleri ile ziyaret ederek baş sağlığı diledi.

Devamı » 13 Aralık 2017

ÖTV İNDİRİMİ RESMİ GAZETE'DE YAYINLANDI...

5 Aralık 2017 Salı günü yayımlanan 30261 sayılı Resmi Gazetede Bazı Vergi Kanunları ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun ile Engelli,Şehit Ailesi ve Ortopedik Engelli Gazilerimiz (Özel Tertibatlı Araç Kullanan) için Özel Tüketim Vergisi Kanunundaki değişiklik Resmi Gazete'de yayınladı.Kanun 1 Ocak 2018'de yürürlüğe girecek.

Devamı » 12 Aralık 2017

AFYON AİLE İL MÜDÜR VEKİLİ ZEKAİ İNAN’DAN BAŞKAN KUMARTAŞLI’YA ZİYARET.

Afyonkarahisar Aile ve Sosyal Politakalar İl Müdürü Alper Sezer’in Eskişehir’e atanmasından sonra İl Müdürlüğü görevine vekaleten atanan Zekai İnan ve İl Müdür Yardımcısı Yasin Evcin,Şehit Gazi İşlemleri Şube Müdürü Dursun ARSLAN Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesi Başkanı Malul Gazi P. Uzm. Çvş. İsmail KUMARTAŞLI’yı ziyaret etti.

Devamı » 12 Aralık 2017

BAŞKAN KUMARTAŞLI’DAN MEKTEBİM OKULLARINA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesi Başkanı Malul Gazi P. Uzm. Çvş. İsmail KUMARTAŞLI ve yönetim kurulu üyeleri ilimizde bu yıl eğitim ve öğretime başlayan MEKTEBİM okullarına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Devamı » 12 Aralık 2017

KUMARTAŞLI VE KOÇ ÖZEL PARK SAĞLIK KOLEJİNDE ÖĞRENCİLER İLE BULUŞTU.

Malül Gazi İsmail Kumartaşlı ve Kıbrıs Gazisi Tahsin Koç Özel Park Sağlık Kolejinde Öğrenciler İle Buluştu Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesi Başkanı Malul Gazi P. Uzm. Çvş. İsmail KUMARTAŞLI eğitime hız kesmeden devam ediyor. Başkan Kumartaşlı ve Gazi Tahsin Koç son olarak Özel Park Sağlık Kolejinde öğrenciler ile buluştu.

Devamı » 12 Aralık 2017

MEHMETÇİK VAKFI BURSA İL TEMSİLCİLİĞİ AFYONKARAHİSARDA ŞEHİT AİLELERİMİZİ ZİYARET ETTİ 4

Mehmetçik Vakfı Bursa İl Temsilciliği Afyonkarahisarda Başkan Kumartaşlı ile Şehit ailelerimizi ziyaret etti.

Devamı » 11 Aralık 2017

MEHMETÇİK VAKFI BURSA İL TEMSİLCİLİĞİ AFYONKARAHİSARDA ŞEHİT AİLELERİMİZİ ZİYARET ETTİ 3

Mehmetçik Vakfı Bursa İl Temsilciliği Afyonkarahisarda Başkan Kumartaşlı ile Şehit ailelerimizi ziyaret etti.

Devamı » 11 Aralık 2017