BAŞKAN KUMARTAŞLI ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERİ YALNIZ BIRAKMIYOR. ”ŞEHİT BABASI ÖMER SUNA’YA EVİNDE ZİYARET”

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, ve Şehit aileleri ile Gaziler 17-05-2008 tarihinde Şırnak Kırsalında Şehit olan Şehit P.Onb.Yakup Sunanın ailesini ziyaret etti. ziyaret etti.

Devamı » 23 Ocak 2019

BAŞKAN KUMARTAŞLI ADLİ YARGI ADALET KOMİSYONU BAŞKANI VE 2. ACM BAŞKANI HAKİM FATİH SERDAR KÖKEN’İ ZİYARET ETTİ

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve Şehit Aileleri,Gaziler Afyonkarahisar Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı ve 2. ACM Başkanı Hakim Fatih Serdar Köken’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Devamı » 23 Ocak 2019

BAŞKAN KUMARTAŞLI ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERİ YALNIZ BIRAKMIYOR. ”GAZİ YAŞAR SEZİ’YE EVİNDE ZİYARET”

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı Iğdır'ın Aralık ilçesinde 25 Aralık 2018 tarihinde zırhlı askeri aracın devrilmesi sonucu yaralanan ilimiz Merkez Gebeceler Kasabası nüfusuna kayıtlı Meti timi mensubu İs.Uzm.Onb.Yaşar Sezi’yi ziyaret etti.

Devamı » 23 Ocak 2019

BAŞKAN KUMARTAŞLI ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERİ YALNIZ BIRAKMIYOR. ”GAZİ SÜLEYMAN ÇELİK’E HASTANEDE ZİYARET”

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı 17 Temmuz 2017’de Hakkari Esendere mevkiinden izne gitmek için sivil araçla ilerlerken PKK’lı teröristler tarafından yola döşenen mayının infilak ettirilmesi sonucu yaralanan ve halen tedavisi Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Fizik Tedavi Merkezinde süren Malül Gazi P.Uzm.Çvş.Süleyman Çelik’i Kıbrıs Gazisi Tahsin Koç ile ziyaret etti.

Devamı » 22 Ocak 2019

MHP AFYONKARAHİSAR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ÇETİNKAYA’DAN DERNEĞİMİZE ZİYARET

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Kent Bilimci Fatih Çetinkaya, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesini ziyaret etti.

Devamı » 22 Ocak 2019

ÖSYM BAŞKANI DUYURDU! ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİNDEN ÜCRET ALINMAYACAK.

ÖSYM Başkanı Aygün, gaziler ile şehit ve gazilerin eş ve çocuklarından sınav, başvuru hizmeti ve yerleştirme ücreti alınmayacağını açıkladı.

Devamı » 22 Ocak 2019

DERNEĞİMİZ RESMİ AVUKATI SERPİL ÖZTÜRK’TEN EMSAL DAVA NEVŞEHİR’Lİ ASKER 31 YIL SONRA ŞEHİT SAYILDI.

Zekiye Türk, 1987 yılında vatani görevdeyken geçirdiği bir rahatsızlık sonucu hayatını kaybeden eşi Nevşehirli Piyade Er Ali Türk için başlattığı hukuk mücadelesini kazandı.

Devamı » 20 Ocak 2019

BAŞKAN KUMARTAŞLI’DAN TÜRKİYE EMEKLİLER DERNEĞİ AFYONKARAHİSAR ŞUBE BAŞKANI AHMET EGE’YE ZİYARET

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve beraberindeki Şehit Aileleri, Türkiye Emekliler Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Ahmet Ege’ye nezaket ziyaretinde bulundular.

Devamı » 17 Ocak 2019

2019 YILI ŞEHİTLER TAKVİMİ YAYINLANDI BAŞKAN ÇOBAN’A TEŞEKKÜR

Afyonkarahisar Belediyesi’nin katkılarıyla Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesi tarafından hazırlanan

Devamı » 16 Ocak 2019

BAŞKAN KUMARTAŞLI’DAN AFYONKARAHİSAR VALİLİĞİ İL SİVİL TOPLUMLA İLİŞKİLER MÜDÜRÜ AHMET GÖK’E ZİYARET

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve beraberindeki Şehit Aileleri, Afyonkarahisar Valiliği İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü Ahmet Gök’e nezaket ziyaretinde bulundular.

Devamı » 16 Ocak 2019

BAŞKAN KUMARTAŞLI’DAN AFYONKARAHİSAR ASKER ALMA BÖLGE BAŞKANI PER.KD.ALB. AHMET KARADAYI’YA ZİYARET

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve beraberindeki Şehit Aileleri, Afyonkarahisar Asker Alma Bölge Başkanı Per.Kd.Alb. Ahmet Karadayı’ya nezaket ziyaretinde bulundular.

Devamı » 16 Ocak 2019