ACI KAYBIMIZ GAZİMİZ MÜCAHİT SİVRİKAYA’NIN BABASI VEFAT ETTİ

Gazimiz Mücahit SİVRİKAYA’nın babası Osman Sivrikaya bu gün tedavi gördüğü hastanede vefat etmiştir.

Devamı » 30 Mayıs 2020

BAŞKAN İSMAİL KUMARTAŞLI’NIN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Malül Gazi İsmail KUMARTAŞLI, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Bayramların, insanları birbirine yakınlaştıran, kucaklaştıran ve toplumsal barışı pekiştiren çok anlamlı günler olduğunu belirten Başkan Kumartaşlı, mesajında birlik ve beraberliklerin pekiştiği bayram günlerinin iyi değerlendirilmesi gerektiğini vurguladı. Başkan Kumartaşlı, Ramazan Bayramı’nın hoşgörü ve kardeşlik duygularının yoğunlaştığı müstesna günlerden olduğunu bildirdi.

Devamı » 22 Mayıs 2020

BAŞKAN KUMARTAŞLI’YA GENELKURMAY BAŞKANIMIZ ORGENERAL YAŞAR GÜLER’DEN TEBRİK

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Malul Gazi İsmail Kumartaşlı Ramazan Bayramında Komutanlarımızın Bayramını Kutlayarak Bayram Tebriği Göndermişti.

Devamı » 22 Mayıs 2020

399 ŞEHİT YAKINI, GAZİ VE GAZİ YAKINIMIZIN ATAMA KURASI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, 399 şehit yakını, gazi ve gazi yakınının atamasının gerçekleştirildiğini duyurdu. Bakan Selçuk, atamaların korona virüs tedbirleri kapsamında dijital ortamda noter huzurunda gerçekleştiğini bildirdi.

Devamı » 21 Mayıs 2020

GAZİ BAŞKAN KUMARTAŞLI'NIN KADİR GECESİ MESAJI

Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail KUMARTAŞLI, Kadir Gecesi dolayısı ile bir mesaj yayınlayarak tüm İslam Âlemi, Şehit Ailelerimizin, Gazilerimizin ve Afyonkarahisarlılar’ın kandilini kutladı.

Devamı » 19 Mayıs 2020

BAŞKAN İSMAİL KUMARTAŞLI'NIN 19 MAYIS MESAJI

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Devamı » 18 Mayıs 2020

BAŞKAN İSMAİL KUMARTAŞLI’NIN ANNELER GÜNÜ MESAJI

BAŞKAN İSMAİL KUMARTAŞLI’NIN ANNELER GÜNÜ MESAJI Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, Anneler Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı. Başkan Kumartaşlı yayımladığı mesajında; annelerin bu mutlu gününde, evlatlarını kucaklayamamanın hüznünü yaşayan, yüreği yaralı tüm şehit annelerine minnet ve şükranlarını sundu.

Devamı » 09 Mayıs 2020

BAŞKAN İSMAİL KUMARTAŞLI’NIN 23 NİSAN KUTLAMA MESAJI

Cumhuriyetin ilanından önce Ulusal egemenliğimizin timsali olan TBMM'nin açılışının 100. yıldönümünü büyük bir sevinç ve heyecanla evlerimizin balkonlarında kutlamaya hazırlanıyoruz.

Devamı » 23 Nisan 2020

ACI KAYBIMIZ ŞEHİT BABAMIZ MURAT KURTULUŞ VEFAT ETTİ

Aslen Sinanpaşa İlçemiz Yıldırım Kemal Köyünden İzmir’de İkamet Eden Şehit Babamız Murat Kurtuluş Bu Gün İzmir’de Vefat Etmiştir.

Devamı » 19 Nisan 2020

ACI KAYBIMIZ TERÖR GAZİMİZ MEHMET GÜL VEFAT ETTİ

Aslen Dinar Karataş Köyünden İzmir, Şirinyer’de İkamet eden Terör Gazimiz Malul Gazi J.ÇVŞ. Mehmet Gül Bu Gün Kalp Krizi Geçirmesi Sonucu Vefat Etmiştir.

Devamı » 19 Nisan 2020

ACI KAYBIMIZ ŞEHİT BABAMIZ KAMİL MEMİŞ VEFAT ETTİ

Çay İnli Köyünden Şehit Babamız Kamil Memiş Bu Gün Tedavi Gördüğü AFSÜ Araştırma Hastanesinde Vefat Etmiştir.

Devamı » 15 Nisan 2020

14-20 NİSAN ŞEHİTLER HAFTASI İLE İLGİLİ BİLGİLENDİRME

Şehit ve Gazilerimiz Her daim kalbimizde…. Yılın birçok gün ve haftalarında düzenlenen Şehitler ve Gazileri anma günleri yapılan kanun değişikliği ile yılda iki güne indirilmiş, 24.08.2003 tarih ve 25209 Sayılı Resmî Gazete de de 18 Mart Şehitler Günü Ve 19 Eylül Gaziler Gününde Yapılacak Törenler Hakkında Yönetmelik ile sınırlandırılmıştır.

Devamı » 14 Nisan 2020