BAŞKAN İSMAİL KUMARTAŞLI; KURBAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN.

Derneğimiz Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesi Başkanı İsmail KUMARTAŞLI Kurban bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınladı KUMARTAŞLI mesajında;

Devamı » 30 Temmuz 2020

LÜTFEN DOLANDIRICILARA İTİBAR ETMEYİN

DOLANDIRICILARA İTİBAR ETMEYİN SON DOLANDIRICILIK ŞEKLİ TÜM MUHTARLARIMIZ ARANIYOR. Harp Malulü Gaziler-Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı İsmail Kumartaşlı basın açıklaması düzenleyerek sosyal medya üzerinden şehit ve gazilerin adını kullanarak dolandırıcılık ve yalan haber yapanlar ile ilgili açıklamalarda bulundu. ‘Şehit ve gazilerimizi kullanarak abonelik istiyorlar’

Devamı » 24 Temmuz 2020

ŞEHİT GAZİLER DERNEĞİ BAŞKANI KUMARTAŞLI’NIN 24 TEMMUZ BASIN BAYRAMI MESAJI

Bilindiği üzere 24 Temmuz 1908 tarihinde Türk Basınında sansürün kaldırılması nedeniyle, her yıl 24 Temmuz günü "Gazeteciler ve Basın Bayramı" olarak kutlanmaktadır.

Devamı » 24 Temmuz 2020

ASKERDE VURULAN AFYONLU HÜSEYİN ILDIZ, 8 YIL SONRA ŞEHİT SAYILDI..

VATANİ görevini yaptığı Çorum'un Osmancık ilçesi Askerlik Şubesi'nde 8 yıl önce bir başka askerin silahından çıkan kurşunla vurularak yaşamını yitiren Piyade Çavuş Hüseyin Ildız (21), ailesinin verdiği hukuk mücadelesi sonrası vazife malulü sayıldı. VATANİ görevini yaptığı Çorum'un Osmancık ilçesi

Devamı » 23 Temmuz 2020

BAŞKAN İSMAİL KUMARTAŞLI'DAN KIBRIS BARIŞ HAREKÂTI 46. YILDÖNÜMÜ MESAJI

20 Temmuz 1974 de başlayan Kıbrıs Barış Harekâtının 46. Yılını kutluyoruz. Kıbrıs ve Kıbrıs Türkü, Türkiye Cumhuriyeti Devletinin vazgeçilmez milli davalarından biridir. 1974 de ada ya barış ve sulh götürmek için Türk askeri tarafından müdahale edilmiştir.

Devamı » 20 Temmuz 2020

VANDAN ACI HABER - ŞEHİDİMİZ VAR AFYONKARAHİSAR

Van'da keşif görevi yapan uçak Artos Dağı'na düştü.

Devamı » 16 Temmuz 2020

15 TEMMUZ HAİN DARBE GİRİŞİMİNİ UNUTMAYACAĞIZ, UNUTTURMAYACAĞIZ

İslami söylemler kullanarak terör ideolojisini yayan ve bir siyasi parti gibi çalışan FETÖ/PYD terör örgütü 15 Temmuz 2016 gecesi, sözde hizmet ettiği kendi halkına karşı en korkunç eylemini gerçekleştirmekte tereddüt etmedi. Fakat örgüt, toplumun her kesimine mensup vatandaşlarımızın demokrasiyi savunmak için birleşebileceğini, meydanlara ineceğini düşünmemişti.

Devamı » 14 Temmuz 2020

ŞEHİDİMİZ FATİH MANGA SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Sakarya’nın Adapazarı ilçesi Taşkısığı mevkiinde meydana gelen patlamada şehit olan Afyonkarahisarlı Jandarma Uzman Onbaşı Fatih Manga son yolculuğuna uğurlandı.

Devamı » 10 Temmuz 2020

HEMŞERİMİZ J.UZM. ONB. FATİH MANGA SAKARYA'DA ŞEHİT OLDU

09.07.2020 Günü Saat:11.40 Sıralarında Sakarya İl Jandarma Komutanlığı Emrinde Görevli J.Uzm.Onb. Fatih MANGA (Afyonkarahisar Merkez Küçükçobanlı Mahallesi Nüfusuna Kayıtlı) Havai Fişekleri İmhaya Götüren Kamyonda Meydana Gelen Patlama Sonucu Şehit Olmuştur. Şehidimiz Yarın (10.07.2020 Cuma) Öğlen Namazına Müteakip İmaret Camiinden Afyonkarahisar Merkez Hava Şehitliğinde Son Yolculuğuna Uğurlanacaktır. Başımız Sağ Olsun.

Devamı » 09 Temmuz 2020

KUMARTAŞLI'DAN TÜRK KARA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞININ 2229. YIL DÖNÜMÜ KUTLAMA MESAJI

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, Türk Kara Kuvvetleri Komutanlığı'nın 2229'nci kuruluş yıldönümünü kutladı.

Devamı » 28 Haziran 2020

KORONAVİRİÜS DOLAYISI İLE ERTELENEN TOKİ TAKSİTLERİ TEMMUZ AYINDAN İTİBAREN ÖDENMEYE BAŞLAYACAK

ERTELENEN TOKİ TAKSİTLERİ TEMMUZ AYINDA ÖDENMEYE BAŞLAYACAK

Devamı » 26 Haziran 2020

ACI KAYBIMIZ EMİRDAĞ İLÇEMİZDEN ŞEHİT BABAMIZ ABDİL KIR VEFAT ETTİ

Emirdağ İlçemiz Keçili Mahallesinden Şehit Babamız Abdil KIR bu gün vefat etmiştir. Acı kaybımız 31 Ağustos 1991 tarihinde Bingöl Kiğı kırsalında teröristler ile girdiği silahlı çatışma sonucu Şehit olan Şehit J.Asb.Kd.Çvş. Yücel KIR’ın babası Şehit Babamız Abdil KIR vefat etmiştir. Cenazesi son yolculuğuna uğurlanacaktır. Ceneze Emirdağ İlçemiz Keçili Mahallesinden Saat 12,00 da defnedilecektir. Başımız Sağ Olsun.

Devamı » 24 Haziran 2020