DİNARLI ŞEHİDİMİZ ŞAFAK EVRAN BABA EVİNDE DUALAR İLE ANILDI..

Admin 25 Haziran 2019 Dernek Haber 351 -A+
Şırnak’ta BTÖ Mensubu teröristler ile girdiği silahlı çatşma sonucu şehit olan Şehit J.Tğm.Şafak EVRAN şehadetinin ilk haftasında baba ocağı Dinar ilçesine bağlı Yıprak köyünde Dinar Kaymakamlığı Ev sahipliğinde Mevlid’i Şerif okutularak dualar ile anıldı.
Resmi büyütmek için üzerini tıklayın...

DİNARLI ŞEHİDİMİZ ŞAFAK EVRAN BABA EVİNDE DUALAR İLE ANILDI..

Şırnak’ta BTÖ Mensubu teröristler ile girdiği silahlı çatşma sonucu şehit olan Şehit J.Tğm.Şafak EVRAN şehadetinin ilk haftasında baba ocağı Dinar ilçesine bağlı Yıprak köyünde Dinar Kaymakamlığı Ev sahipliğinde Mevlid’i Şerif okutularak dualar ile anıldı.

Mevlid-i Şerif programına katılan Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı şehidin ailesi ve yakınlarına bir kez daha başsağlığı dileklerini iletti.

Programa Dinar Kaymakamı Selami Kapankaya, Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı,Başmakçı İlçe Jadarma Komutanı J.Tğm. Mutlu İnce,Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı,Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Dinar Temsilcisi Hasan Ceylan, şehidin ailesi, yakınları ve köy sakinleri katıldı.

Programda şehit Şafak Evran’ın ruhuna ithafen Kur’an-ı Kerim tilavetinin ardından dualar edilerek davetlilere yemek kram edildi. Başkan Kumartaşlı şehidimize baş sağlığı dileyerek Dinar Kaymkamı Selami Kapankaya'ya ve davetlilere teşekkür etti.

Whatsapp'ta Paylaş

Yorumlar