BAŞKAN KUMARTAŞLI’DAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Admin 01 Şubat 2018 Dernek Haber 496 -A+
Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve yönetim kurulu üyesi şehit aileleri ve gaziler Aile ve Sosyal Politikalar Afyonkarahisar İl Müdürü Alper Sezer’in Eskişehir’e çıkmasından sonra il müdürlüğü görevine vekaleten atanan Zekai İnan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Resmi büyütmek için üzerini tıklayın...

BAŞKAN KUMARTAŞLI’DAN  HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve yönetim kurulu üyesi şehit aileleri ve gaziler Aile ve Sosyal Politikalar Afyonkarahisar İl Müdürü Alper Sezer’in Eskişehir’e çıkmasından sonra il müdürlüğü görevine vekaleten atanan  Zekai İnan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı hayırlı olsun dileklerini dileyerek İnan’a yeni görevinde başarılar diledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Müdür Vekili Zekai İnan “Bakanlığımız bünyesinde böyle şerefli bir görevi üstlenmiş olmak bizlere guru veriyor herzaman şehit ailelerimiz ve gazilerimizin yanında onlara hizmet etmek bizlerin başlıca görevidir.” Dedi.

Whatsapp'ta Paylaş

Yorumlar