BAŞKAN KUMARTAŞLI VE YÖNETİM KURULUNDAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Admin 02 Şubat 2018 Dernek Haber 525 -A+
Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve yönetim kurulu üyesi şehit aileleri ve gaziler Aile ve Sosyal Politikalar Afyonkarahisar İl Müdürü Şehit Gazi İşlem Müdürü Dursun Aslan’ın tayini çıkmasından sonra Şube Müdürlüğü görevine atanan Veysi Demir’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Resmi büyütmek için üzerini tıklayın...

BAŞKAN KUMARTAŞLI VE YÖNETİM KURULUNDAN  HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve yönetim kurulu üyesi şehit aileleri ve gaziler Aile ve Sosyal Politikalar Afyonkarahisar İl Müdürü Şehit Gazi İşlem Müdürü Dursun Aslan’ın tayini çıkmasından sonra Şube  Müdürlüğü görevine atanan  Veysi Demir’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı hayırlı olsun dileklerini dileyerek Demir’e yeni görevinde başarılar diledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Demir “Bakanlığımız bünyesinde böyle şerefli bir görevi üstlenmiş olmak bizlere guru veriyor herzaman şehit ailelerimiz ve gazilerimizin yanında onlara hizmet etmek bizlerin başlıca görevidir.” Dedi.

Whatsapp'ta Paylaş

Yorumlar