22-12-2017 ÖZEL YAVUZOĞLU KOLEJİ ÖĞRENCİLERİNDEN DERNEĞİMİZE ZİYARET

Admin 25 Aralık 2017 Test Test 755

ÖZEL YAVUZOĞLU KOLEJİ  ÖĞRENCİLERİ DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ.  

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Malul Gazi İsmail Kumartaşlı ve Kıbrıs Gazisi Tahsin Koç eğitime kesintisiz olarak devam ediyor.

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Malul Gazi İsmail Kumartaşlı ve Kıbrıs Gazisi Tahsin Koç eğitime kesintisiz olarak devam ediyor. Son olarak Afyonkarahisar derneğimizi ziyarete gelen Özel Yavuzoğlu Koleji  Öğrencileri ile buluşan Kumartaşlı ve Koç öğrencilere Şehitlik, Gazilik, Vatan Sevgisi,Şehitlerimiz hakkında bilgilendirme yaptı. Söyleşide Gazi Koç Kıbrıs Savaşı anılarını anlatarak öğrencilere derslerine çalışmaları konusunda öğütler verdi. Öğrencilerin okudukları şiirler ile duygusal anlar yaşandı.Okul Müdürü İbrahim Yiyit ziyaret ansı ve Kumartaşlı’ya hizmetlerinden dolayı bir plaket takdim etti.

Başkan Kumartaşlı ve dernek yönetimindeki Şehit ailelerimiz ve gazilerimiz ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek öğrencilere başarılar dilediler

 

Yorumlar